Piláci ve šlágru kola šli rychle do dvoubrankového vedení, na které ještě dokázali Dalovičáci brankově odpovědět. Jenže nevyšel jim závěr prvního dějství, když znovu dvakrát inkasovali, a o vítězi již nebylo pochyb. Navíc po obrátce stran Piláci zpečetili svou výhru dalšími třemi trefami a nadále jako jediný tým ještě neztratili v soutěži ani bod. Navíc se můžou spolehnout na střelecký apetit nejlepšího kanonýra Vlastimila Šimůnka, který už zatížil konta soupeřů osmnácti kousky.

I v dalších víkendových soubojích dosáhly na body pouze domácí týmy. Nedařilo se především týmům ze špičky tabulky. Toužimská rezerva nepochodila na půdě Sedlece, kde musela skousnout jednobrankovou prohru, a to může děkovat pouze střelecky tápajícím sedleckým útočníkům, že rozdíl ve skóre nebyl vyšší.

Cenný skalp si připsal o víkendu na své konto Sedlec (v zeleném), když si drze vyšlápl na favorizovanou Toužim B (v oranžovém), když ji porazil v poměru 2:1.Zdroj: Deník / Seifert Daniel

O velké překvapení se postaraly Nové Hamry, které se až na desátý pokus dočkaly premiérového vítězství v soutěži, když si drze vyšláply na favorizované Vojkovice, které porazily dvěma góly, které měl na svědomí kapitán Michal Rudolský. Derby horalů podle předpokladů ovládla na svém pažitu nejdecká rezerva, která hostila nedaleký Pernink, jemuž přichystala prohru rozdílem jedné branky. Nejdečané navíc předvedli galakoncert zahozených šancí, které diváci několikrát ´odměnili´ úšklebným smíchem.

Výhru si připsala na účet i březovská Jiskra, která bez větších problémů porazila čtyřbrankovým přídělem Božičany, když hattrickem k tomu přispěl František Coufal. Čtyřbrankové vítězství braly v domácím prostředí i Děpoltovice, které hostily Kyselku. Veledůležitou výhru, která byla druhou podzimní, vydřely před svými fanoušky Verušičky, které hostily poslední Bečov.

Okresní přebor, 9. kolo
N.Hamry - Vojkovice 2:0 (2:0). Branky: 9. Rudolský Michal, 28. Rudolský Michal.

Nejdek B - Pernink 2:1 (2:0). Branky: 11. Rutrle Jakub, 25. Jílek Jan - 88. Kolitsch Jan.

Březová - Božičany 4:2 (3:0). Branky: 9. Tošnar Jiří, 29. Coufal František, 45. Coufal František, 70. Coufal František - 78. Petr Marcel (PK), 85. Petr Marcel (PK).

Verušičky - Bečov 2:1 (1:1). Branky: 32. Berky Jakub, 69. Šaradín Dominik - 25. Borek Tomáš.

Děpoltovice - Kyselka 4:2 (2:0). Branky: 16. Verebely Marcel, 34. Bičaník Pavel (pen.), 65. Skoupý Milan, 70. Bičaník Pavel - 82. Tůma David, 88. Tůma David.

Sedlec - Toužim B 2:1 (1:1). Branky: 8. Kováč Michal, 58. Shorný Daniel - 21. Kolena Tomáš.

Pila - Dalovice 7:2 (4:2). Branky: 8. Mäsár Marek, 12. Šimůnek Vlastimil, 42. Šimůnek Vlastimil, 44. Mäsár Marek, 55. Šimůnek Vlastimil, 58. Vavřina Robert, 82. Šimůnek Vlastimil - 36. Lorenz Michal (PK), 40. Richtář Petr.