A to se opět zapsalo do  historie tučným písmem. A taky není divu. Hned v prvním utkání, které třetí kolo rozehrálo, padaly nejen góly, ale také pěsti. Vyhrocené utkání se odehrálo na dalovickém pažitu, kam dorazil lídr okresní tabulky Nejdek B.

Horalé na půdě Dalovic předvedli zejména v prvním poločase fotbalovou mizérii, i přesto se ujali vedení. Domácí pak dvěma góly bratrů Stolínů obrátili ukazatel skóre na svou stranu. Po změně stran přidali Nejdečáci na obrátkách a to domácím borcům dělalo problémy, takže to za asistence rozhodčího řešili svérázným způsobem až za samotnou hranicí fair play.

Tak už pak bylo jen otázkou času, kdy si to hráči zpod Krušnohoří nenechají líbit. A nakonec se tak stalo. Na pořad přišla hromadná strkanice, která byla okořeněna několika boxerskými výpady. Je jen k pousmání, že rozhodčí udělil pouhé dvě červené karty. Tím  stvrdil svůj excelentní výkon, kterým utkání od první minuty doprovázel. Jako bonus poté ukončil vyhrocený zápas o deset minut dříve.

Nakonec toto vyhrocené utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Premiérový bodík brala pod Radošovským mostem Kyselka, ta sice prohrávala s týmem Nových Hamrů dvoubrankovým rozdílem, ale nakonec dovedla duel do nerozhodného konce. Pro Kyselku to opět byla bodová ztráta, jelikož po celé utkání byla lepším týmem, ale tradičně ji zradila mizerná koncovka.

První podzimní výhru si připsal na svůj účet Bečov, který v domácím prostředí pokořil Březovou dvoubrankovým rozdílem. Na tříbodové vlně se udržely Abertamy, které tentokrát udolaly na svém stadionu výběr Božičan.
Uspěla i Pila, ta si tentokrát dovezla hodně cenné vítězství z půdy chyšského béčka. Premiérovou výhru vybojovala v Žalmanově Stružná, která si v poklidném tempu poradila s toužimskou rezervou.

Okresní přebor mužů
Dalovice – Nejdek B 2:2 (2:1). Branky: Stolín Tomáš, Stolín Miloslav – Vašek Jan 2. Rozhodčí: Botoš Robert. ŽK: 2:2. ČK: 1:1.

Kyselka – N. Hamry 2:2 (0:2). Branky: Kába Ladislav, Bečvář Matěj – Rudolský Michal, Krajňák Zdeněk. Rozhodčí: Dvořák Jiří. ŽK: 5:3.

Stružná – Toužim B 3:0 (2:0). Branky: Zbojan Lukáš, Štěch Tomáš, vlastní. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav. ŽK: 1:0.

Chyše B – Pila 1:2 (1:0). Branky: Burda Jan – Vavřina Robert, Filip Ondřej. Rozhodčí: Zázvorka Jiří. ŽK: 1:1.

Abertamy – Božičany 3:2 (2:0). Branky: Grim Tomáš 2, Antal Roman – Rubáš Jiří, Kořínek Libor. Rozhodčí: Körmöczi Josef.  ŽK: 2:2.

Bečov – Březová 4:2 (3:0). Branky: Havlovic Martin 2, Havlovic Josef, Klásek Tomáš – Hvizd Jan, Švachula Štěpán. Rozhodčí: Zázvorka Jiří. ŽK: 1:0.

St. Role B – Kolová 3:0 (0:0). Branky: Voborský Roman, Hořt Lukáš, Mestl Josef. Rozhodčí: Körmöczi Josef. ŽK: 1:4. ČK: 0:1.