Piláci budou plnit roli papírového favorita, když na svém hřišti budou hostit předposlední Bečov, což jim velí vyhrát. Na stejné vlně se však poveze i Sedlec, ten pro změnu přivítá chyšskou rezervu, která se krčí v suterénu tabulky.

I v tomto případě bude tvrdit sedlecký KSNP roli favorita. Na jejich překvapivé zaváhání bude čekat v pořadí třetí nejdecká rezerva, která na vedoucí duo ztrácí tři body. Horalé však nejdříve budou muset zvládnout náročné utkání na hřišti březovské Jiskry.

Prodloužit vítěznou sérii bude chtít rezerva karlovarského 1.FC, která má namířeno na půdu Děpoltovic. Na specifickém hřišti však mají Varáci před sebou hodně náročnou bitvu, kde budou bojovat nejen s tamní jedenáctkou, ale také nevyzpytatelným terénem, který již několikrát zamotal favorizovaným týmům hlavy. Horko pak bude na žalmanovském pažitu, kde vyzve Stružná favorizované Dalovice.

Hosté z okraje Karlových Varů mají po fiasku s Kolovou co napravovat. Hodně záležet však bude na tom, v jakém složení Stružeňáci nastoupí, jelikož jim bude chybět hned několik vykartovaných či zraněných hráčů, takže je možné, že sáhnou do hráčských rezerv.

Navázat na překvapivou výhru z Dalovic bude chtít před svými fanoušky na svém velkém hřišti kolovský Ajax. Tomu se postaví do cesty nevýrazné Božičany, které v závěru podzimní části řádně ztrácejí na svém fotbalovém lesku.

Kolová, která má k dobru před Božičany šest bodů, bude plnit roli favorita, což jí však může svazovat nohy. Bitva o fotbalový trůn Poohří je nachystána ve Vojkovicích, kam má namířeno nedaleká Kyselka.

Vojkovice, které značně profitují ze zkušeností navrátilců, budou favoritem tohoto duelu, jelikož Kyselka se na podzim bodově a gólově hodně trápí. Týmy od sebe dělí v tabulce jedenáct bodů, ale v derby se vždy postavení v tabulce maže, takže se dá očekávat velmi zajímavý souboj, a to se slušnou návštěvou, která vždy souboj o trůn Poohří sledovala.

Okresní přebor, 11. kolo: Pila – Bečov (sobota, 14.30), Kolová – Božičany (sobota, 14.30), Sedlec – Chyše B (sobota, 14.30), Březová – Nejdek B (sobota, 14.30), Stružná – Dalovice (sobota, 14.30, Žalmanov), Děpoltovice – 1.FC Karlovy Vary B (sobota, 14.30), Vojkovice – Kyselka (neděle, 14.00).