Prozatím vévodí tabulce pilský Baník, který se však představí v sobotním dopoledni ve šlágru kola na pažitu třetích Dalovic. Ty ztrácí na Piláky v tabulce dva body, takže to bude nejen souboj nervů, ale především fotbalových taktik v podání pilského kouče Jana Bojčuka či dalovického stratéga Petra Richtáře.
Když se dva perou, třetí se směje.

To by mohlo platit v podání druhého celku soutěže, a to sedleckého KSNP. Ten by se totiž mohl vyšvihnout v případě dělby bodů právě jak před Pilu, tak i Dalovice.

Jenže bude muset nejdříve zvládnout náročnou bitvu v Nejdku, kde se mu postaví do cesty tamní rezerva. Ta má totiž z předešlého kola, ve kterém překvapivě zkolabovala na půdě Březové, co napravovat. Fotbalový reparát navíc bude skládat před svými fanoušky, takže družina pod vedením trenéra Jiřího Ostena se má na co těšit. Navíc Nejdečany bude hnát kupředu postupový sen.

Prodloužit úspěšnou sérii na pět zápasů bude chtít béčko karlovarského 1.FC, které však bude muset nejdříve zastavit březovskou gólovou mašinu v čele s kanonýrem Mudrou. I varské 1.FC touží po postupu, takže v domácím prostředí by nemělo ztrácet. Navíc se postaví proti sobě dva nejlepší kanonýři soutěže.

V dresu Březové zmiňovaný Zdeněk Mudra, který má na kontě 17 branek, na straně 1.FC pak Michal Holcman, který nasbíral na střelecký účet branek patnáct.

Hodně důležité utkání má před sebou poslední Kyselka. Ta se může bodově chytnout na soupeři z Děpoltovic, kterému se v závěru podzimu vůbec nedaří.
Náročnou šichtu mají před sebou Vojkovice, které zamíří do Bečova, kde na ně vyrukuje tamní Slavoj v čele s kanonýrem Tomášem Borkem.

Urvat další výhru bude chtít kolovský Ajax, který zamíří do chyšského podzámčí, kde ho čeká souboj s místním béčkem, které však bude moci využít služby některých hráčů z krajského A-týmu.

Napilno bude mít i Stružná na půdě Božičan, záležet však bude, v jakém složení Stružeňáci nastoupí. Ambiciózním Božičanům došel během první části dech, který by měly nabrat právě v závěrečných dvou kolech, aby mohly živit svů postupový sen.

Okresní přebor, 11. kolo: Dalovice – Pila (sobota, 10.30), Božičany – Stružná (sobota, 10.30), 1.FC Karlovy Vary B – Březová (sobota, 13.30, Drahovice, UMT), Kyselka – Děpoltovice (sobota, 14.00, Radošov), Chyše B – Kolová (sobota, 14.00), Bečov – Vojkovice (neděle, 10.30), Nejdek B – Sedlec (neděle, 14.00).