Sice hubenou, ale o to důležitější výhru ukořistil na svém hřišti Sedlec, který poslal domů s prázdnou Kolovou, tím se udržel na první příčce tabulky. O jediný přesný zásah se zasloužil mladíček Pavel Fučík.

Hodně cennou výhru pak brala Pila, ta v domácím prostředí získala skalp rezervy karlovarského 1.FC, čímž se vyhoupla na druhou pozici. Velký smutek zavládl pod radošovským mostem, kde ani na sedmý pokus Kyselka na premiérové body v podzimní části nedosáhla.

Tentokrát ač oslabena nestačila na nejdecké béčko, od kterého inkasovala pět branek. V deseti pak dorazila chyšská rezerva do Bečova, kde ji za to tamní Slavoj potrestal čtyřmi góly.

V jediném utkání se body dělily, a to pod březovskou přehradou, kde hostila místní Jiskra Stružnou, kde sice byla blíže vítězství, ale nakonec po nerozhodném výsledku se body dělily.

Utkání Děpoltovic a Dalovic bylo přeloženo na středu 7. října se začátkem v 16.30 hodin.

Výsledkový servis:
Vojkovice – Božičany 7:2
Hosté dorazili k utkání v hodně kombinované sestavě a to rozhodlo. Vojkovice totiž od úvodních minut měly gólový hlad, který nakonec přetavily v sedm vstřelených branek.
Branky: 6. Kučera Václav, 10. Hauptmann Milan, 29. Kocifaj Petr, 48. Matoušek Marek, 61. Kocifaj Petr, 66. Petrus Jan, 88. Matoušek Marek – 40. Petr Marcel, 50. Žigar Miroslav (PK). Poločas: 3:1. Rozhodčí: Kozák Rudolf – Bláha Karel, Kostolecký Karel. ŽK: 0:2. Diváci: 35.
Vojkovice: J. Matoušek – Orság, Žlutický, Petřík, Denčev (65. Klofanda) – Garaj, Petrus (70. Říha), Gonda, M. Matoušek – Kocifaj (67. Menčík), Kučera (10. Hauptmann). Trenér: Michal Királyi.
Božičany: Irlbek – Nitsch, Heřmánek, Krupička, Škuliba – Kába, Žigar, Černý, Mládenec – Petr, Žemlička. Trenér: Václav Kabele.

Bečov – Chyše B 4:2
Hosté dorazili do Bečova pouze v deseti hráčích, a tak o průběhu duelu bylo předem rozhodnuto. Navíc si Bečováci připsali na své konto první domácí podzimní výhru.
Branky: 20. Borek Tomáš, 44. Limani Agon, 49. Havlovic Martin, 78. Baláž Marek – 62. Bouška Miroslav, 69. Bouška Miroslav. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Polívka Miloslav. ŽK: 2:0. Diváci: 35.
Bečov: Gábor – Borek, Braniš (46. Sivák), Psohlavec, Miko – Baláž, Limani, Špak (57. Holzäpfel), L. Havlovic – Bílý (84. Tichý), M. Havlovic.
Chyše: Velek – Lábr, Rödling, Pergner, M. Korec – Vojta, Chára, Bouška, R. Korec – Mertl.

Kyselka – Nejdek B 2:5
Domácí hráči nastoupili do utkání ve slátané sestavě v deseti hráčích, čehož nejdecká rezerva brankově využila. Tým z Poohří sice bojoval, ale na premiérový bodový zisk to nestačilo, zatímco Nejdek B si dokráčel pro hodně důležitou výhru.
Branky: 18. Hlaváč Josef, 61. Hlaváč Josef – 7. Jílek Jan, 10. Jílek Jan, 26. Ullmann Aleš, 47. Vosmek Jakub, 65. Borůvka Jakub. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Varga Marian. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
Kyselka: Voráček – Hudec, Doležal, Hlaváč, Pohlodek – Paulus, Čada, Homolka, Nesrsta – Zich. Trenér: David Voráček.
Nejdek: L. Pohan – Vacek, Žinčák, Rejcha, Vaník – Jílek (55. Šlapa), Žáček, Haas, J. Pohan (46. Borůvka) – Ullmann, Vosmek (80. Hillebrand). Trenéři: Michal Halapej, Manfréd Till.

Sedlec – Kolová 1:0
Vcelku vyrovnané utkání rozhodl ve prospěch domácího výběru po změně stran střídající mladíček Pavel Fučík, který tak udržel Sedlec na fotbalovém trůnu.
Branka: 65. Fučík Pavel. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kaucký Jiří. ŽK: 1:7. ČK: 1:0 (55. Lukáš Berger). Diváci: 40.
Sedlec: Flekač – Kadlec (46. Fučík, 82. Osten), Oncirk, Janáček, Patera – Kanis, Tůma, Krejsa (46. Budil), Schönwalder – Kováč, Berger. Trenér: Jiří Osten.
Kolová: Štrébl – Ježek, P. Pokrupa, M. Pokrupa, Rosa – Budina, Vostrý (76. Tišnovský), Gábner, Nekoranec (79. Buchtele) – Rosenberg, Kaksch (89. Hlavín). Trenér: Milan Pokrupa.

Pila – 1.FC K. Vary B 2:1
Piláci v souboji s ambiciózní rezervou varského 1.FC udrželi svou domácí neporazitelnost.
Branky: 2. Bošiak Adrian, 55. Šimůnek Vlastimil – 32. Bitman Patrik. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Kozák Rudolf. ŽK: 3:2. Diváci: 40.
Pila: Gábner – M. Vavřina, R. Vavřina starší, Belbl, Tišnovský – R. Vavřina mladší, Duda, Bošiak, Šimůnek – Verzich (57. Brožík), Habart. Trenér: Jan Bojčuk.
1.FC Karlovy Vary B: Švec – Mestl, Havlíček, Miloš Gojkovič (85. Phant Hoang Hieu), Sokulský – Bitman, Királyi, Sedláček, Lippert (63. Filipčík) – Holcman, Milan Gojkovič.

Březová – Stružná 3:3
Březováci byli třikrát na dohled tříbodovému zisku, ale bojovná Stružná nakonec dovedla duel po nerozhodném výsledku do dělby bodů.
Branky: 10. Málek Martin, 16. Skořepa Martin, 50. Skořepa Martin – 30. Brančík Štefan, 72. Synek Martin, 80. Synek Martin. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Koudelka Tomáš. ŽK: 3:1. Diváci: 50.
Březová: Eisenhammer – Havel, Ploc, Jíra, Šiml (46. Košťál) – Skořepa, Richter, Málek, Štěpán – Švachula, Hvizd. Trenéři: Tomáš Beran, František Mandula.
Stružná: Povinský – T. Brančík, Cibulka, Mitterpach, Rehák – Zbojan, Št. Brančík, Štěch, R. Dotzauer /46. Šabata) – Švestka, Synek. Trenér: Jan Dotzauer.