Naposledy padly na půdě chyšského céčka, kde obdržely šest branek.

O něco lépe na tom je pak Údrč, která prozatím nasbírala na své konto pět bodů, ale stejně jako Olšová Vrata vyšla v osmém kole bodově naprázdno, když na domácí půdě podlehla Merklínu. Merklínské mužstvo si tak připsalo na své konto již sedmou výhru a společně s týmem Verušiček vládne průběžné tabulce III. třídy.

Verušičky si připsaly na své konto překvapivě hladké vítězství nad horaly z Abertam. Jediným týmem, který je po osmém kole bez porážky, je mužstvo Sokola Sadov. Sadovští hráči totiž tentokrát uhráli nerozhodný výsledek na půdě Nových Hamrů a na vedoucí duo ztrácí v tabulce ze třetí pozice pouhý bod. V duelu rezerv podlehla dalovická té pilské a v průběžné tabulce si tak prohodily pořadí.

Pilskému béčku patří jedenáctá a dalovickému dvanáctá příčka. V souboji sousedů v tabulce uspěly na domácím hřišti Děpoltovice, které pokořily nováčka z Počeren. Na domácí půdě neuspěl ani druhý nováček Stanovice, když podlehl horalům z Potůček.

Výsledkový servis:

Pila B – Dalovice B 2:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase rozvlnili dalovickou síť přesnými ranami domácí Tomáš Koudelka a Vlastimil Šimůnek, za hosty se zapsal do střelecké listiny Miloslav Stolín. Před padesátkou diváků odřídil utkání bez karet rozhodčí Dotzauer.

Verušičky – Abertamy 6:0 (4:0). Jednoznačná záležitost domácího týmu. Dvě branky Verušiček obstarali Libor Slivčák a Josef Pavlovič. O další dvě branky se postarali Štefan Brančík a Roman Kaňka.

Chyše C – Ol. Vrata 6:1 (1:1). Sedm branek bylo k vidění na půdě Chyše. Tam dorazila Olšová Vrata, která srazil do fotbalových kolen třemi góly šutér Lukáš Vojta a jedním Pavel Štědronský, Pavel Mynařík a Filip Krúpa. Čestný úspěch hostů si nakonec vstřelili domácí hráči sami. Před pětačtyřiceti diváky pískal zápas arbitr Körmöczi.

Děpoltovice – Počerny 2:1 (0:1). Hosté vyhráli první poločas brankou Daniela Rubického, domácí pak ten druhý brankami z kopaček Petra Švece a Jana Šilera. Před padesáti fanoušky rozhodoval duel rozhodčí Vašek. ŽK: 1:0.

Údrč – Merklín 1:3 (1:1). V prvním poločase přesně mířil mezi tři tyče domácí Zdeněk Donth, za hosty pak Jiří Kučera. Po změně stran přidal další dvě branky hostujícího Merklína Karel Lorenc. Před třicítkou diváků odřídil zápas sudí Šeda. ŽK: 2:2.

N. Hamry – Sadov 1:1 (1:1). V tomto utkání padaly branky pouze v prvním poločase, když se za domácí trefil do černého Michal Rudolský a za hosty pak Zdeněk Ježek. Před třicítkou fanoušků pískal utkání arbitr Krejčí. ŽK: 1:0.

Stanovice – Potůčky 0:3 (0:1). O tři branky vítěze se postarali kanonýři Jindřich Zralý, David Šimek a Trianh Hai Tung. Před čtyřicítkou diváků odřídil zápas sudí Zázvorka. ŽK: 1:3.

 1. Verušičky 8  7  0  1  30: 8  21

 2. Merklín 8  7  0  1  24: 6  21

 3. Sadov 8  6  2  0  20: 7  20

 4. N. Hamry 8  5  2  1  22: 16 17

 5. Potůčky 8  5  0  3  24: 16 15

 6. Abertamy 8  3  2  3  24: 18 11

 7. Děpoltovice 8  3  2  3  18: 17 11

 8. Počerny 8  3  1  4  19: 19 10