Neuvěřitelných 1080 minut čekali fotbalisté Sokola Olšová Vrata na další bodový zisk. Dočkali se. V oficiálně 14. kole fotbalové čtvrté třídy se mohli radovat z bodového zisku za překvapivý nerozhodný výsledek s rezervou Sedlece.
Hodně napilno měli hráči bochovského béčka, když museli smazat v utkání s Otročínem dvoubrankové manko, což se jim nakonec povedlo a na své konto si připsali v soutěži již devátou výhru.
I další celek z horní poloviny tabulky Sokol Štědrá se na další výhru hodně nadřel, když na půdě perninské rezervy rozhodl o své výhře jedinou přesnou trefou.
Zisk tří bodů oslavovala na hřišti Údrče jedenáctka jáchymovského béčka.
Pět branek pak zhlédli diváci v souboji Valče s Krásným Údolím, když se v tomto duelu nakonec radovali z výhry právě hráči krásnoúdolské Slavie.

IV. třída

Pernink B – Štědrá 0:1 (0:0) . Až ve druhém poločase rozhodl o povinném tříbodovém transportu do Štědré jediný úspěšný střelec utkání Václav Kopelent. Před patnáctkou fanoušků rozhodoval zajímavé utkání sudí Jiří Dvořák. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. 15
Ol. Vrata – Sedlec B 2:2 (1:1). Senzační dělbu bodů zařídili domácímu celku střelci Jiří Mencl a Josef Karban. Za hosty se poté střelecky prezentovali Jiří Osten a Jan Budil. Před pětadvaceti diváky odpískal překvapení kola rozhodčí Miloslav Polívka. ŽK: 3:0.
Údrč – Jáchymov B 1:2 (1:2). V tomto utkání padaly branky pouze v prvním poločase, když se v dresu horalů střelecky prosadili Marko Günther a Marián Kuru, za domácí se poté brankově radoval Jan Hebert. Před 20 fanoušky s přehledem řídil souboj arbitr Pavel Šeda. ŽK: 2:0.
Valeč – Kr. Údolí 2:3 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase zařídili hostům tři body po změně stran přesnými zásahy úspěšní střelci Josef Slabý, Vítězslav Olah a Petr Kuča, za domácí poté mířili přesně Jiří Dvořák a Vladimír Löffelman. Před dvaceti diváky rozhodoval zápas sudí Vít Hrubý. ŽK: 1:3.
Bochov B – Otročín 3:2 (0:2). Hosté vyhráli první pětačtyřicetiminutovku góly z kopaček Filipa Beníška a Lukáše Jonáše, domácí pak tu druhou, když se postupně do střelecké listiny zapsali Robert Kajzar, David Křepelka a Ivo Macháček. Před 40 fandy odpískal utkání arbitr Martin Suchan. ŽK: 1:3.