V předposledním, oficiálně 26. kole okresní fotbalové IV. třídy si připsali další důležité vítězství na své konto fotbalisté vedoucích Dvorů, když tentokrát slavili zisk tří bodů na půdě Otročína. Pohodovou výhru brala i druhá v pořadí bochovská rezerva, která si lehce poradila s posledním týmem tabulky Údrčí, které nasypala sedm branek. Nedařilo se třetímu celku tabulky Dalovicím B, které nechaly všechny body na půdě Krásného Údolí tamnímu výběru. O velkou senzaci se pak postarala podceňovaná Olšová Vrata, která zdolala Bečov.

IV. třída

Otročín – Dvory 1:4 (0:1)
Důležitou výhru hostům zařídil dvěma góly Tomáš Vinohradský a jednou brankou Roman Bílý a Josef Bledý. Čestný úspěch Otročína pak měl na svědomí Petr Matouš. Rozhodčí: Vít Hrubý. ŽK: 0:1.

Olšová Vrata – Bečov 2:1 (2:1)
Na půdě Olšovek se odehrálo vše podstatné již v prvním poločase, kdy se v dresu domácího výběru střelecky prosadili Aleš Ozóm a Josef Karban. Za hosty se poté brankově radoval Tomáš Borek. Rozhodčí: Robert Botoš. ŽK: 1:1.

Bochov B – Údrč 7:1 (3:1)
Střelecké hody Bochováků odřídil třemi góly rychlík Kamil Pacinda. O další tři se poté spravedlivě podělili Jaroslav Paško, Jan Škoda a František Machala. A aby toho nebylo málo, jednu branku si dali hosté sami. O regulérní úspěch Údrče se pak postaral Jan Odlévák.

Krásné Údolí – Dalovice B 3:2 (2:0)
Za domácí výběr se do střeleckých statistik zapsali Josef Slabý a Vladimír Hudec. Za hosty se střelecky pro změnu zaskvěli Libor Čapek a Petr Perutík. Navíc si pak hosté jednu branku vstřelili vlastní. Rozhodčí: David Jati.