Ondrášovka Cup: Nejdku vystavil stopku pěti góly kanonýr Jakubov

Karlovarsko - FK Nejdek – Slavoj Žatec 3:6

25.7.2011

V předkole fotbalového Ondrášovka Cupu se z postupu a z výhry radovali fotbalisté divizního Slavoje Žatec (ve žlutém), kteří pokořili FK Nejdek (v modrém) v poměru 6:3.Foto: Deník/ Daniel Seifert

Paráda. Vyprodáno. V nedělním odpoledni byl fotbalový areál FK Nejdek v jednom kole.
A aby ne.

Tamní klub, který se v novém ročníku fotbalových soutěží představí jako nováček v krajské I. A třídě, přivítal na svém pažitu v rámci předkola Ondrášovka Cupu dalšího nováčka Slavoj žatec, který se pro změnu představí v divizní soutěži. Pět set diváků tak zhlédlo velice zajímavou podívanou.
V dresu Žatce nakonec nenastoupili bývalí reprezentanti Michal Horňák či Zdeněk Svoboda, ale ani to neubralo utkání na kvalitě.

Na nejdeckém hřišti totiž řádil jako utržený ze řetězu žatecký útočník Alexandr Jakubov, který nasázel Nejdku pět branek z celkových šesti, čímž rozhodl o postupu svého týmu do prvního kola. Nakonec se po divoké přestřelce 6:3 radoval ze zasloužené a povinné výhry Žatec.
Již začátek utkání načali svěřenci žateckého kouče Pavla Koutenského ve velkém stylu. Než se domácí fotbalisté dokázali zahřát na provozní teplotu, prohrávali, když se do statistik duelu zapsal Krejčík.

Po obdržené brance však Nejdečané přidali na fotbalovém plynu. A to přineslo i gólové ovoce.

Nejdříve se zapsal do statistik vyrovnávací brankou Tomáš Zuzkovič a o chvilku později zaslouženě poslal srdnatě bojující domácí výběr do vedení přesnou ranou Karel Jílek.

V závěru prvního poločasu však domácí zadáci vyrobili hrubku, kterou brankově ztrestal Jakubov.
Žatecký vytáhlý útočník byl pak úhlavní postavou svého týmu zejména ve druhém poločase, kdy Nejdku sypal jeden gól za druhým, za nechtěného přispění nejdeckých zadních řad.

Nejdku totiž došel ve druhém poločasu fotbalový dech, i přesto dokázal vstřelit v závěru utkání branku, o kterou se postaral bojovník Tomáš Zuzkovič, který tak uzavřel letošní vystoupení Nejdečanů v Ondrášovka Cupu. Fotbalisty Slavoje Žatec tak čeká v prvním kole českého poháru v domácím prostředí karlovarské 1.FC.

FK Nejdek – Slavoj Žatec 3:6

Branky: Zuzkovič 2, Jílek – Jakubov 5, Krejčík. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Melničuk – Aubrecht, M. Štěrba. ŽK: 1:1. Diváci: 500.
FK Nejdek: Hudec – J. Rutrle, Myslivec, Jílek, F. Rutrle – Kinkal, Halapej, Falatek, Draxal – Zuzkovič, Mandous (stř. Krajňák, Horňák, Vašš). Trenér: Miroslav Šinovský.
Žatec: Baštýř – Fiřt, Bešík, Heinc, Krejčík – Paul, Fedoriško, Vávra, Macháček – Baierl, Jakubov (stř. Hankocy, Wisinger, Pelikán). Trenér: Pavel Koutenský.

25.7.2011 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Pozitivní dechová zkouška na alkohol. Ilustrační foto.

Měl v sobě necelá tři promile alkoholu, i tak usedl za volant

Místo zón rezervace. UNESCO chrání lázeňský trojúhelník

Karlovarský kraj - Ne v lednu, ale během roku 2018 by měla být podle primátora Petra Kulhánka (KOA) podána žádost o sériovou nominaci jedenácti evropských lázeňských měst, včetně Karlových Varů, Mariánských a Františkových Lázní, na prestižní seznam světového dědictví UNESCO.

Jak by vypadaly rozhovory mezi Baarovou a Mandlovou?

Karlovy Vary - Karlovarský Harlekýn o sobě dá vědět ještě před Vánoci. Už v sobotu 9. prosince v 19:30 se můžete těšit v Husovce na představení Spolu.

Roháči a ZUŠ Choir Melodie zazpívají koledy v Pluhově domě

Horní Slavkov – I v letošním roce zahrají Roháči na „Pluháči“. Jeden ze svých vánočních koncertů odehrají právě v koncertním sále Pluhova domu.