Několikanásobný nejlepší střelec okresních fotbalových soutěží totiž dal fotbalové veřejnosti o sobě řádně vědět.

V rámci desátého kola okresní III. třídy nasázel mužstvu Hroznětína osm branek z celkových jedenácti. Pernink tak slavil po hokejovém výsledku na svém hřišti vysoké vítězství 11:6. „Bylo to hodně divoké. Po několika minutách jsme totiž prohrávali 0:2. Pak jsme přidali na obrátkách a dokázali vyrovnat, nakonec po prvním poločase byl stav nerozhodný 4:4," upozorňuje perninský kanonýr Jan Janda.

Po změně stran obě mužstva pokračovala v ofenzivním pojetí hry a s tím přišly na pořad další branky. „Určitě se toto utkání muselo fanouškům líbit, padalo hodně branek, takže se určitě nenudili," míní Janda. Ten pak profitoval zejména ze spolupráce se svým parťákem z útočné linie Tomášem Horvátem a záložníkem Janem Kotrlou.

„Prostě nám všechno vyšlo. Tomáš Horvát a Honza Kotrla mi dávali suprové nahrávky a já je brankově zúročil," pochvaloval si spolupráci Janda. Pro Jandu to tak byla čtrnáctá trefa v podzimní části soutěže. „Osm branek se nedává každý den, jsem moc rád, že se to povedlo, ale je to zásluha celého týmu, jednotlivec by toho moc nedokázal, takže bych chtěl poděkovat spoluhráčům," dodal závěrem Janda.