Ano, přesně tak. Lídr tabulky krajského přeboru totiž věrným fandům chystá na domácí vystoupení vždy gólové hody.
V prvním domácím duelu Ostrováci slavili výhru 8:0 nad Chodovem, ve druhém pak uspěli 9:0 nad Žluticemi a naposledy se radovali z vysoké dvouciferné výhry, když v rámci okresního derby potvrdili roli favorita a smázli karlovarskou Lokomotivu, tedy poslední tým krajské tabulky, desetigólovým přídělem.

„Samozřejmě jsme rádi, že se nám daří, už jen kvůli našim fanouškům,“ pochvaloval si přízeň nejen ostrovské veřejnosti, když se i tentokrát zasloužila o nejvyšší návštěvu kola, trenér Ivan Filip.

Jenže v samotném utkání s Lokomotivou byli svědkem jednoho milníku, kdy jejich tým přišel o čisté konto, které držel v domácím utkání již 180 minut. „Byla to škoda, šlo o nedorozumění Lišky s brankářem Süttem, když toho dokázal soupeř gólově využít,“ nevěřícně kroutil nad nevídanou hrubkou Filip.

Ostrováky však inkasovaná branka řádně nabudila, především nejlepšího střelce krajského přeboru Ondřeje Nýbera. Ten stihl svým hattrickem rázem otočit ukazatel skóre ve prospěch Ostrova. „Utkání ukázalo veliké rozdíly mezi prvním a posledním mužstvem tabulky. Hráli jsme aktivně, po rychlém napadání soupeře už na jejich polovině hřiště jsme si vytvářeli brankové příležitosti a dokázali je proměnit,“ poukazoval ostrovský trenér.

I po změně stran pokračoval ostrovský výběr v gólových hodech, když nakonec zaokrouhlil výsledek na konečných 10:2. „Nakonec jsme vstřelili deset branek a potěšili jsme naše fanoušky. Ondra Nýber opět ukázal svoji kvalitu, vstřelil pět branek, a také konečně se trefil Jakub Vrba, který v minulých utkáních nemohl protrhnout střeleckou smůlu. Pozitivum pro další utkání je, že se uzdravili po vleklých zraněních Jindra Pachta, Michal Kobera, Jakub Diviš, a za béčko hrál také už Martin Matoušek,“ dodal k vítěznému hodnocení Filip.