Stvrdit postup do divizní soutěže v něm mohou Mariánské Lázně, které budou plnit roli favorita na půdě Horního Slavkova. Na dálku pak budou sledovat počínání lídra tabulky hráči druhého Ostrova, které čeká derby se Starou Rolí.

Pokud by Mariánky padly a Ostrov by nasázel Starce o několik branek více, mohl by se nakonec radovat z postupu on, což by byl asi pro fotbalové odborníky velký šok.

Nové Sedlo, které přišlo v uplynulém kole o postupové ambice, nemusí nijak smutnit, loučit se bude doma se svými fanoušky v derby s Královským Poříčím. Navíc je pořád ve hře titul vicemistra, na který Sedlo ztrácí dva body.

Skončit na druhém místě však bude chtít i nováček z Březové, který na druhou pozici ztrácí pouhý bod a o víkendu uzavře letošní ročník v duelu s Františkovými Lázněmi.

Lomnice se pokusí obrat o všechny body chebský FC a Nejdek se rozloučí se soutěží v souboji s exdivizní Toužimí. Vše pak uzavře sokolovské derby, ve kterém poměří své síly předposlední Citice s posledním Chodovem.

Krajský přebor, 26. kolo: Březová – Fr. Lázně (sobota, 10.30), Nejdek – Toužim (sobota, 13.30), Lomnice – FC Cheb, Citice – Chodov (ova sobota, 15.00), St. Role – Ostrov, H. Slavkov – M. Lázně, N. Sedlo – Kr. Poříčí (vše sobota, 17.00).