Po úvodní výhře jarní části krajského přeboru nad Chodovem 8:0 Ostrováci pokořili o víkendu Žlutice v poměru 9:0. „S výkonem jsem mnohem více spokojen, než s výkonem z minulého utkání proti Chodovu. Tentokrát jsme byli aktivní po celé utkání dodržovali jsme taktické pokyny, které jsme si řekli před utkáním,“ pochvaloval si ostrovský trenér Ivan Filip.

Měl k tomu řádný důvod, po prvním poločase totiž jeho svěřenci vedli již o pět branek, a o vítězi tak bylo rozhodnuto. „Soupeř měl s námi velké problémy. Hráli jsme rychle, přímočaře a tím se dostávali často za obranu hráčů ze Žlutic,“ poukazoval na důležité okamžiky zápasu Filip. Vysoká výhra si však v podání Ostrova vybrala daň. „Negativum v utkání bylo, že se nám zranil Jakub Dušek, který pravděpodobně bude chybět v dalším utkání,“ smutně poznamenal Filip.

Ten se svým týmem vypraví již v pátek, tedy 6.dubna, na horkou půdu chebského FC. „V Chebu to zcela jistě nebude až tak jednoduché, ale věřím, že máme dostatečnou kvalitu, abychom si poradili a opět zvítězili,“ přeje si závěrem tříbodový zisk Filip.