Ostrov promarnil proti Hazlovu dvoubrankové vedení

Karlovarsko – V závěrečném kole podzimní části krajského přeboru o sobě dali nejvíce vědět fotbalisté Královského Poříčí, kteří nastříleli horalům z Jáchymova sedm branek a přitom žádnou neinkasovali.

15.11.2009

V závěrečném kole podzimní části krajského přeboru promarnili fotbalisté Ostrova (v modrém) na své umělce dvoubrankový náskok s favorizovaným Hazlovem (v rudém). Utkání skončilo remízou 2:2.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Devátým domácím vítězstvím v řadě zakončili podzimní část hráči Toužimi část. Tentokrát přestříleli v derby Starou Roli. V derby nováčků, které bylo na programu v Habartově, kde se představily Citice, se body dělily.

Další derby, tentokrát lázeňské, mezi Mariánskými Lázněmi a Františkovými Lázněmi skončilo taktéž nerozhodně a soupeři se taktéž o body podělili.

Mariánské Lázně si tak udržely na čele průběžné tabulky dvoubodový náskok před druhým Hazlovem a po zásluze tak přezimují na vedoucí příčce.

Ostrov na své umělce prohospodařil dvoubrankový náskok s favorizovaným Hazlovem a Nové Sedlo si odvezlo velmi cenné vítězství z Chyše. Union Cheb pak na svém stadionu přestřílel jedenáctku Vintířova a karlovarská Lokomotiva pokořila třemi góly Aš.

Habartov – Citice 1:1

V Habartově padaly branky až po změně stran. Za domácí jedenáctku skóroval Martin Richter, za hosty pak obránce Jan Bufka.

Branky: Richter – Bufka. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Berka – Janeček, Krejčí, DS Zdvihal.

Ostrov – Hazlov 2:2

Domácí poslal do vedení po obrátce stran přesnou ranou kapitán Petr Hladík. Druhou branku Ostrova pak vstřelil patičkou po nahrávce Faktora Jakub Dušek. Pak ale Hazlov zabral a brankami Dušana Šturma a Radima Prokopce rozhodl o dělbě bodů.

Branky: Hladík, Dušek – Šturm, Prokopec. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Adamec, M. Novotný, DS Tomášek.

Chyše – Nové Sedlo 0:1

O hubené, ale důležité výhře hostů rozhodl jedinou přesnou ranou po bezbrankovém prvním poločase Milan Kubelka.

Branka: Kubelka. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Chrástecký – Kobielský, Fraško, DS Strmiska.

Union Cheb – Vintířov 3:2

Domácí vyhráli první poločas brankou Kohouta. Po změně stran však vyrovnal hostující Prokop. Ve 48. minutě ale opět poslal Union do vedení Těšínský. V 52. minutě sice srovnal vintířovský Pazdera, o tříbodovém zisku domácí jedenáctky pak rozhodl v 56. minutě chebský Sládeček.

Branky: 24. Kohout, 48. Těšínský, 56. Sládeček – 46. Prokop, 52. Pazdera. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hrabovský – Šmat, Hrnčál, DS Mlčoch. Diváci: 100.

Union Cheb: Kubinec – Těšínský (85. Hudeček), J. Janota, Kohout (89. Klepáček), Volf (60. Dobeš) – T. Rolník, Šebesta, V. Janota, Řezáč – Sládeček, A. Rolník. Trenéři: Miroslav Šebesta, Petar Aleksič.

Baník Vintířov: Dutz – Novák (70. Nimrichter), Vyskočil, Pazdera, Kostroun (80. Valovič) – Myslivec, Tulák, Obešlo, Prokop – Smolka (82. Škarda), Draxal. Trenér: Jaroslav Maršík.

Toužim – St. Role 5:3

Karlovarské derby začalo pěkně zostra. První branky se dočkali diváci již v 5. minutě, když přesně zamířil domácí Mikula. Z vedení se však Toužim radovala pouze čtyři minutky, když za hosty vyrovnal Pleva. Ve 13. minutě poslal znovu Toužim do vedení Krejčí a v 17. minutě znovu srovnal hostující Hrudkaj. Ve 20. minutě pak poprvé poslal Starou Roli do vedení přesnou ranou Vašíček. Před odchodem do šaten stanovil svou druhou brankou v duelu nerozhodný stav Mikula. Po změně stran přidal dvě branky Toužimi Borek, který tak rozhodl o tom, že Toužim v první části soutěže neztratila ani bod.

Branky: 5. a 35. Mikula, 13. Krejčí, 55. a 70. Borek – 9. Pleva, 17. Hrudkaj, 20. Vašíček. Poločas: 3:3. Rozhodčí: Henych – J. Novotný, Hodač, DS Sedláček. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (33. Vašíček, 63. Pleva). Diváci: 150.

Toužim: Dalík – Krejčí, Hejkal, Tichý, Kanát – Šimek, Novák, Borek, Malec – Mikula, Hotěk (stř. M. Hejna, J. Hejna, Drabík). Trenér: Marek Daněk.

Stará Role: Nádler – Drahoš, Hořt, Hrudkaj, Pleva – Sikora, Zápotocký, Vašíček, Sochor – Voborský, Neměc (stř. Lojín, Khodl, Pavliš). Trenér: Jaroslav Slabý.

Mar. Lázně – Fr. Lázně 2:2

V lázeňském derby se body dělily. V dresu Mariánských Lázní se zapsali do střelecké listiny Marek Radil a Vratislav Dvořák, za hosty se pak střelecky prosadili Martin Lukáč a Ladislav Bastl.

Branky: Dvořák, Radil – Bastl, Lukáč. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Štěrba – Janoušek, Vejvoda, DS Špak.

Kr. Poříčí – Jáchymov 7:0

Domácí galakoncert poříčské jedenáctky režíroval autor tří branek Maxa. O další góly se pak podělili postupně Gvizd, Rajchrt, Kričfaluši a Šellong.

Branky: 26. Gvizd, 28. , 40. a 65. Maxa, 57. Rajchrt, 81. Kričfaluši, 88. Šellong. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Rousek – Tichota, Hányš, DS Rajtmajer. ŽK: 0:2. Diváci: 60.

Kr. Poříčí: Dvořák – Kričfaluši, Provazník, Gvizd, Moravec – Phung, M. Dufek, Rajchrt, Šellong – Vévoda. Maxa (stř. Reismüller, Hanzlíček, R. Jelínek). Trenér: Milan Gabrle, Miroslav Buják.

Jáchymov: Frydrýn – Baláž, Dvořák, Kostka, Kolárik – Günther, Hauptmann, Koudelka, Hellmich – Kasparides, Klečka. (stř. Novotný, Sütto). Trenér: Petr Šikýř.

Loko K. Vary – Aš 3:1

Šestou podzimní výhru Lokomotivě zařídili na umělce v Ostrově kanonýři Karbula, Horn a Abderaman. Za Aš pak obstaral čestný úspěch Turták.

Branky: Karbula, Horn, Abderaman – Turták. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hodač – Rousek, Janoušek, DS Fibrich.

 1. Mar. Lázně 15 11  1  3  45: 21 34

 2. Hazlov 15 10  2  3  47: 34 32

 3. Fr. Lázně 15 10  1  4  41: 23 31

 4. Toužim 15  9  2  4  50: 29 29

 5. Ostrov 15  8  2  5  38: 31 26

 6. Union Cheb 14  7  4 3  46: 24 25

 7. Kr. Poříčí 15  7  3  5  34: 31 24

 8. St. Role 15  7  2  6  40: 37 23