Ve fotbalovou mekku se proměnilo během zimní přestávky město Ostrov. Místní fotbalový klub tu totiž pořádá na své umělce dva kvalitně obsazené turnaje. První pro kategorii A pro krajské týmy, druhý kategorie B pro okresní mužstva.

Kategorie A má hrací den sobotu. Tato pak nebude výjimkou. Na programu totiž bude již třetí kolo. Vše načne na ostrovské umělce zítra od 9.00 hodin, kdy vyběhnou bojovat o turnajové body Stará Role a Nejdek. Od 10.45 hodin se poté utká v derby Klášterec s Ostrovem. Třetí pokračování turnaje pak uzavře od 12.30 hodin souboj Nové Role s Jáchymovem.

Na prvním místě se prozatím drží se ziskem čtyř bodů Ostrov, druhá je se stejným bodovým ziskem Stará Role a třetí příčku okupují fotbalisté Klášterce. Bramborovou pozici si drží hráči Nové Role a na předposlední páté pozici se pohybuje Jáchymov, který nasbíral stejně bodů jako poslední šestý Nejdek.
Program, kategorie A, sobota, 29. ledna: 9.00 Stará Role – Nejdek, 10.45 Klášterec – Ostrov, 12.30 Nová Role – Jáchymov.

V kategorii B bude v neděli 30. ledna na programu druhé pokračování. Pikantní souboj se odehraje hned od 9.00 hodin. V tom se utká Hroznětín, který hraje krajskou I.B třídu, s dalším účastníkem této třídy KSNP Sedlec. Poté si to v derby rozdají dorostenci Ostrova a karlovarského 1.FC. Vše uzavře souboj Dalovic, které prověří rezerva Ostrova.

Program, kategorie B, neděle 30. ledna: 9.00 Olympie Hroznětín – KSNP Sedlec, 10.45 FK Ostrov dorost – 1.FC K. Vary dorost, 12.30 Čechie Dalovice – FK Ostrov B.