„Utkání se nám vůbec nepovedlo, i když sedm branek neodpovídá dění na hřišti. S hráči jsme si k tomu řekli své a věřím, že navážeme na předešlá utkání,“ vracel se k překvapivému výprasku na půdě Hostouně ostrovský trenér Ivan Filip.

Soupeřem Ostrovákům bude v sobotu 29. září od 16.00 hodin poslední celek tabulky Tatran Rakovník, který ještě v sedmi odehraných kolech na body nedosáhl. Ostrov tak bude plnit tentokrát roli favorita, a před sebou tak má povinné vítězství.„Rakovník však nemá špatný tým, snaží se hrát fotbal a měl v některých zápasech i smůlu. Navíc vyměnil trenéra, což může být potřebný impuls,“ varoval Filip.

Ostrov se však chce navrátit zpět na vítěznou vlnu. „Hrajeme doma, takže bychom rádi dosáhli na vítězství, když pro nás to bude souboj prakticky o šest bodů. Chceme najet na předchozí domácí zápasy, a pokud bychom vyhráli, vzdálili bychom se Rakovníku na rozdíl patnácti bodů,“ vypočítal ostrovský trenér.

Ten bude mít až na nachlazeného Bahledu k dispozici kompletní kádr. „Po zklamání v Hostouni máme jediný cíl, vyhrát, i když to zcela jistě nebude jednoduché. Navíc věříme v podporu našich fanoušků, kterým bychom se chtěli odvděčit tříbodovým ziskem,“ dodal závěrem Filip.