Vyhledávaný turnaj je určen pro malé fotbalisty ve věku od šesti do čtrnácti let. Bojovat se bude o vítězné poháry v sedmi věkových kategoriích od fotbalových přípravek až po mladší či starší žáky.

„Turnajů se zúčastní kolem sedmi stovek fotbalistů ze všech koutů České republiky, takže se je určitě na co těšit," pochvaloval si úvodem ředitel turnaje Ivan Filip.

V Ostrově tak bude k vidění pořádná porce kvalitních fotbalových utkání, o která se postará šedesátka týmů, a to nejen z Čech, ale také z Německa. Na turnaji se tak představí mimo jiné týmy FK Baník Sokolov, 1.FC Karlovy Vary, dále pak FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha, Junior Děčín, Ústí nad Labem, Motorlet Praha a spousta dalších.

„Vše vypukne v sobotu 20. června v 9.00 hodin. Konec a slavnostní vyhlášení vítězů budou na programu po 18. hodině," poukázal Filip.

Organizátoři však nezapomněli ani na děti, které hrát nebudou. Pro ně je připraven doprovodný program a bohatá tombola, skákací hrad a další atrakce. Zkrátka však nepřijdou ani dospěláci, pro které bude připraveno po celou dobu konání turnaje v areálu FK Ostrov několik stánků s občerstvením.

„Určitě se bude na co koukat, proto bych chtěl pozvat širokou veřejnost na fotbalovou podívanou," láká diváky na fotbalový turnaj Filip.
Více informací o mládežnickém turnaji naleznou zájemci na webových strákách: www.ostrovplnyfotbalu.cz.