Konec. V závěrečném kole okresní fotbalové IV. třídy se rozhodlo o postupujícím týmu do III. třídy. Po pětibrankové výhře na půdě Bečova si postup do vyšší soutěže vystříleli fotbalisté Dvorů, kteří zakončili sezonu na prvním místě.

Na druhém místě skončila bochovská rezerva, která uhrála na půdě třetí v pořadí dalovické rezervy nerozhodný výsledek. I přesto nemusí nijak smutnit, jelikož si zahraje baráž o dodatečný postup do III. třídy, ve které vyzve sedleckou rezervu.

Se sezonou se parádně rozloučili hráči Otročína, kteří v rámci derby vypráskali Krásné Údolí třinácti góly. Výhrou se pak rozloučili se soutěží i fotbalisté Údrče, kteří přestříleli jedenáctku Olšových Vrat.

IV. třída

Dalovice B – Bochov B 2:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase obstaral obě trefy domácích Pavel Holub. Za hosty se pak brankově radovali pouze Milanové, a to Paško a Vodička. Rozhodčí: Jan Sakáč.

Krásné Údolí – Otročín 1:13 (0:5)
V dresu hostů si připsalo hned trio úspěšných střelců na své konto tři branky, jmenovitě Filip Beníšek, Kamil Baxa a Jan Potůček. Další dva góly poté přidal Pavel Policar a jednou se brankově radoval Viktor Grban. Za domácí výběr obstaral alespoň čestný úspěch Milan Korunka, a aby toho nebylo náhodou málo, vstřelili si domácí nechtěně jednu branku sami. Rozhodčí: Radim Vrba.

Údrč – Olšová Vrata 5:1 (3:0)
Hattrickem zařídil výhru domácím Jan Odlévák a dvěma zásahy do černého Martin Chytka. Za hosty se radoval ze vstřelené branky pouze Václav Szebesta. Rozhodčí: Josef Körmöczi.

Bečov – Dvory 3:5 (1:2)
Tři branky vítěze si připsal na svůj střelecký účet Josef Bledý a jednou se v dresu Dvorů střelecky prosadili Tomáš Vinohradský a Tomáš Dimitrov. Za domácí výběr dvakrát skóroval Josef Havlovic a jednou pak Petr Jirsa. Rozhodčí: Tomáš Krejčí.