Nažhavení domácí se po výhře v minulém kole nad lídrem soutěže Hlavicí museli tentokrát obejít bez tradičních opor Hrubého a Psohlavce. Přesto to byli oni, kdo od počátku udával tón hry. Z několika příležitostí ale dokázali dostat míč do hostující sítě pouze jednou. Po pěkné akci na jeden dotek po ose Tichota, Geňo, Vondráček byl však proti pomezní rozhodčí – ofsajd.

Nevyužitých šancí mohli svěřenci trenéra Jindřicha Dejmala litovat dvojnásob ve 35. minutě, kdy se za svůj zákrok na hostujícího Petra odporoučel předčasně pod sprchy domácí obránce Tomáš Oslovič, a Karlovarské tak čekala bezmála hodina hry v početním oslabení.

Riziko takové situace se ukázalo vzápětí. Přečíslení hostů však skončilo pouze střelou do boční sítě. Mezi tyče se nevešla ani krátce před přestávkou hlavička domácího Vondráčka po rohovém kopu Tichoty.

Ve druhém poločase se již domácí soustředili na udržení výsledku, hosté se nedokázali ani v početní výhodě prosadit. Jejich jedinou vážnější příležitost měl na kopačkách v 72. minutě Martínek, ale sám proti Četverikovi se nakonec neprosadil. Naproti tomu branka Geňa po rohovém kopu v 81. minutě nemohla být uznána pro zásah rukou.

1. FC K. Vary – Ovčáry 0:0. Rozhodčí: Němec – Průcha, Kučka. DS: Hamouz. ŽK: 2:2. (Tichota, Geňo – Studený, Horák). ČK: 1:0. (35. Oslovič). Diváci: 125.
K.Vary: Četverik – Vůjtěch, Tichota, Oslovič, Kubice, Janáček, Vondráček, Kotáb (55. Mičkal), Staněk, Blažek (85. Putro), Geňo. Trenér: Jindřich Dejmal.