A tam si musí po tomto majstrštyku pořádně mnout ruce. „Přesun do Vojkovic jsem si vybral sám, kvůli rodině,“ nastínil Michal Barth, jak to bylo s jeho přesunem do Vojkovic.

Rychlonohý snajpr má totiž po šesti odehraných kolech na účtu úctyhodných třináct zářezů, navíc Vojkovice vévodí tabulce okresního přeboru mužů bez ztráty bodu. „Takovou jízdu nikdo nečekal, že se bude takhle dařit,“ přiznával, že si vítěznou jízdu svého nového týmu pořádně užívá.

Vojkovice porazily Nejdek B 5:2, stále ještě neztratily ani bod.
OBRAZEM: Jáchymováci se dočkali první výhry. Bochov smetl Hroznětín B

„Na druhou stranu těžší zápasy teprv přijdou,“ rázně ale krotí vítěznou euforii. Naposledy napomohl Barth Vojkovicím k výhře na půdě Nejdku, kdy tamní rezervě nastřílel tři branky, čímž hodně napomohl k vítězství 5:2. „Hattrick potěší, a hlavně v Nejdku, tam se hraje složitě, a ještě na těžkém terénu,“ kvitoval šestý tříbodový zisk, který po utkání připlul na vojkovický účet v okresním přeboru.

Příbram spasil v Mariánských Lázních až v poslední minutě Wágner.
PODÍVEJTE SE: Příbram spasil až v poslední minutě Wágner

„Pár piv mě to stát bude, ale horší je nedat penaltu,“ narážel závěrem na to, že i mistr tesař se někdy utne, když ve druhém poločase neproměnil pokutový kop.


Načítám tabulku …