Hořovicko – Hvězda Cheb
Sobota 16:30
V minulém kole si Hvězda vylepšila bilanci, když na domácím trávníku porazila Rokycany 4:2, a tak k zítřejšímu zápasu zajíždějí s optimistickou náladou a zvýšeným sebevědomím.„V nastávajících dvou utkáních jedeme na hřiště soupeřů a kdybychom v nich získali čtyři body, byl bych maximálně spokojený. Zítřejší soupeř se nachází v klidných místech tabulky, my musíme bodovat. Nebude to jednoduché. Vítěznou sestavu z minulého kola měnit nebudu," přiznává Jiří Vaňura, kouč Hvězdy Cheb.

Mar. Lázně – Milevsko
Sobota 15:00
Také Mariánskolázeňští mají záchranářské práce, jsou na tom ještě hůř než Chebští. Zítra nastoupí na domácí umělé trávě proti Milevsku, týmu z chvostu tabulky. „My musíme zvítězit, nic jiného nám nezbývá, pokud chceme pomýšlet na záchranu. Navíc hrajeme proti týmu, který je rovněž na konci tabulky a případná výhra by nás udržela ve hře," ví své Michal Drahorád, trenér Viktorie Mariánské Lázně.

Zličín – Karlovy Vary
Sobota 10:30
Karlovarští Buldoci vstoupí do utkání se Zličínem s jasným cílem. „Pokud se podíváme na postavení týmů v tabulce, tak je jasné, že jsme mírným favoritem. Proto říkám, že bychom si chtěli odvézt co nejvíce bodů," říká před utkáním trenér Karel Tichota. Jenomže Zličín nedá svoji kůži jen tak lacino. „Musíme si přiznat i to, že na Zličíně prohrálo před dvěma týdny i druhé Táborsko B. Čeká nás náročný duel," dodává Tichota.