V 11. minutě se dokázal po centru prosadit Petr Haas a poslal hosty do vedení. K tomu navíc se zranil Ludvík Tůma a šel si sednout na lavičku. Jeho místo za další tři minuty po převlečení zaujal Pavel Plechatý.

„V sobotu jsem se Ludvy ptal, jestli to zvládne, a tvrdil mi, že ano. Během deseti minut si opět poraní stehenní sval," zlobil se po utkání trenér Karel Tichota, který měl v záloze jednoho z hráčů Baníku Sokolov, jenž mohl do zápasu nastoupit.

Až do 37. minuty se toho na stadionu v Drahovicích mnoho nestalo. To se domácí dostali do rychlého útoku a akci zakončil přesnou střelou k tyči Jakub Blažek. Za dalších šest minutek se z volného přímého kopu trefil Vojta Machek a Buldoci vývoj utkání otočili.

Jenomže z vedení se radovali pouze po dobu, co byli v šatně. Hned po změně stran a rozehrání se k zakončení dostal hostující Dominik Němec a vyrovnal na 2:2. „A při tom se zranil další náš hráč. Tentokrát Krlička," nechápal Tichota, co se s jeho hráči děje.

V následujících minutách viděli diváci bojovné utkání, ale s minimem šancí na obou stranách. Na řadu tak přišly penalty, ve kterých měli více štěstí hosté. Ti dokázali proměnit čtyři pokusy ze šesti. „Bod je málo. Zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konce," doplnil nazlobený kouč.

Karlovy Vary – Sedlčany 2:2 (2:1) - pk 3:4. Branky: 37. Blažek, 43. Machek – 11. Haas, 46. Němec. Rozhodčí: Klupák, Krupka, nehasil, DFA Urban. ŽK: 1:2. Diváci: 108.