ZLÝ MUŽ PODZIMU

Zlý muž. Jestli se někdo zapsal negativním písmem do fotbalového podzimu, tak je to bezesporu Libor Střeska z Verušiček. Ten totiž během 38 minut, které odehrál na půdě Božičan, obdržel dvě žluté a jednu červenou kartu a vyloučení nesl velmi těžko, když trojici arbitrů odměnil slovními urážkami. „Jste zmr…, buze…, stejně vás dobiju,“ to je něco málo, co se dá publikovat. Za to pak byl odměněn disciplinární komisí distancem na dvanáct zápasů, čímž se stal Zlým mužem podzimu.

KARETNÍ HŘÍŠNÍCI

Nejvíce karet v podzimní části pak nasbíral hroznětínský záložník Jakub Vodrážka, který v sedmi kolech krajského přeboru mužů viděl v rukou sudích šest žlutých napomenutí. Stejně si pak vedl v krajské I. A třídě i Dominik Rajtšlégr z citického Sokola, který byl taktéž šestkrát během první části soutěže umravňován. Třiadvacetiletý Bořek Votruba, jenž hájí barvy Plesné v krajské I. B třídě, nasbíral na své konto během 725 minut, které na hřišti strávil, čtyři žluté a dvě červené stopky. Pět žlutých karet pak viděl zblízka vojkovický forvard Jan Pickenhan, který tak byl společně s Petrem Krejzou, kapitánem Sedlece, jenž nasbíral čtyři a jednu červenou kartu, nejtrestanějším hráčem okresního přeboru mužů Karlovarska. Nejvíce karet, a to pět, obdržel ve sdruženém okresním přeboru mužů okresu Cheb – Sokolov Jan Mojžíš z Lubů, který dostal čtyři žluté a jednu červenou kartu.

Ilustrační foto.
FOTBAL V KRAJI: Gólový apetit? Bohaté menu servírovala Kolová

LOMNICKÁ NOC A DEN

Fotbalisté Lomnice si připsali v podzimní části krajského přeboru mužů na své konto pořádnou divočinu. Ve 3. kole obdrželi pořádnou dardu, když padli v Královském Poříčí 0:10, jenže v následném kole složili reparát, když na svém hřišti pro změnu 10:0 porazili Žlutice.

NEJDEK PADL DOMA PO DVOU LETECH

Sedm set dní drželi domácí neporazitelnost fotbalisté nejdeckého FK v krajském přeboru mužů. Naposledy totiž prohráli na limnickém stadionu 28. září 2018. Úctyhodnou sérii přerušil Nejdečanům 26. září tým Královského Poříčí, který si odvezl vítězství.

VERUŠIČKY, FOTBALOVÝ PROPADÁK

Tým Verušiček se během podzimní části okresního přeboru nijak nepředvedl. Šel od prohry k porážce, a to hlavně z důvodu, že jen minimum zápasů odehrál v plném počtu, když nebyl schopný tým na některá utkání poskládat. Za to mu patří s bilancí osmi porážek za bezbodový zisk poslední příčka.

GÓLOVÉ NÁŠUPY

O nejvyšší výhru podzimu se postaral v okresním přeboru mužů Karlovarska kolovský Ajax, který deklasoval Verušičky v poměru 22:0. Kolováci pak dosáhli ještě na jednu dvoucifernou výhru, a to nad žlutickou rezervou, kterou porazili 13:0. V krajském přeboru mužů pak na nejvyšší výhru dosáhlo Nové Sedlo, jež smetlo Františkovy Lázně v poměru 12:2. Na dvanáctibrankovou metu dosáhla v krajské I. B třídě Chyše, která slavila dvoucifernou výhru 12:1 nad mariánskolázeňským Lokem. V okresní třetí třídě, skupině A pak zničila rezerva Nové Role Hájek, když urvala výhru 13:0. V béčkové skupině třetí třídy slavila chyšská rezerva vysokou výhru 12:4 v souboji s béčkem Kolové. A záložní tým Kolové musel skousnout vysokou prohru i v duelu se Štědrou, se kterou padl v poměru 0:14. Výhru 12:1 si připsala na účet rezerva Bochova, která porazila výběr Potůčků. Ve sdružené okresní soutěži okresu Cheb – Sokolov se radovalo z vítězství 12:0 nad Starou Vodou Krásno.