Na druhé místo se rázem vyhoupla Březová, ta si v domácím prostředí v utkání se žlutickou rezervou otevřela střelnici, která čítala šest branek. Na třetí podzimní výhru se řádně nadřel perninský Sokol. Ten sice proti poslední Kolové B šel rychle do dvoubrankového vedení, ale to Kolováci dokázali smazat. I po změně stran hostující tým řádně kousal, obzvlášť pak když v 60. minutě opět bylo vyrovnáno, a to díky hattricku kapitána Jaroslava Kratochvíla.

Závěr duelu však vyšel Perninku na jedničku, když dvěma góly definitivně zlomil snahu hostů. Cenné tři body vyválčily Božičany, které nasměroval fotbalový los do Poohří, přesněji Vojkovic, kde dosáhly na tříbrankovou výhru. Sypat popel na hlavu si mohli fotbalisté sedleckého KSNP, kteří jako by měli recept na to, jak ztratit v závěru vyhraný zápas. Ani dvoubrankové vedení Sedleci totiž nestačilo na půdě Bečova k vítězné radosti, když domácí výběr dokázal pět minut před koncem vyrovnávací trefou dovést duel do dělby bodů.

Nerozhodný výsledek se zrodil i na jáchymovské Panoramě, kde tamní TJ remizovala s nejdeckou rezervou. Naopak pohodovou výhru si připsala na účet Útvina, která hostila předposlední Verušičky, kterým nasypala na cestu zpět domů celkem pět branek.

Výsledky, 8. kolo

Pernink – Kolová B 5:3 (2:1). Branky: 6.a 63. Čečák Petr, 13. a 83. Janda Jan, 75. Horvát – 16. , 53. a 60. Kratochvíl Jaroslav (2 PK).

Bochov – Dalovice 0:1 (0:0). Branka: 64. Berky Jakub.

Březová – Žlutice B 6:3 (4:1). Branky: 3. a 20. Mudra Zdeněk, 30. a 44. Khodl Lukáš, 51. Kypta Robin, 74. Skořepa Martin (PK) – 19. Kopelent Martin, 60. Tran Duc Bang, 62. Soukup Matěj.

Bečov – Sedlec 2:2 (0:2). Branky: 79. Vojtek Filip (PK), 85. Aubrecht Patrik – 17. Irovský Adam, 25. Vančura Karel.

Vojkovice – Božičany 2:3 (0:2). Branky: 52. Kučera Václav, 65. Menčík Jakub – 14. Boguský Michal, 18. Kalynych Nazar, 63. Urbánek Dominik.

Jáchymov – Nejdek B 1:1 (0:1). Branky: 67. Wittmayer Štěpán – 11. Vosmek Jakub.

Útvina – Verušičky 5:0 (3:0). Branky: 15. Hudec Vladimír, 29. a 74. Janoušek Patrik, 35. Hejkal Marek,88. Michalec Martin.