V napínavém souboji, ve kterém se hrál otevřený fotbal, sehrál hlavní roli nejdecký mladíček Marek Černý. Ten si totiž připsal na své konto rovnou pět branek, čímž tak napomohl svému týmu v parádní přestřelce k celkovému vítězství 7:5.

Po vzájemném úvodním oťukávání udeřili brankově jako první hosté, když se střelecky prosadil útočník Marek Černý. Z vedení se však hosté neradovali v Perninku dlouho, když z rychlého brejku srovnal ukazatel skóre přesnou ranou Robin Kypta. A pro hosty bylo ještě hůře, to když po dalším brejku uháněl sám na nejdeckého brankáře Tomáš Horvát, který s ledovým klidem zařídil Perninku vedení. Srovnáno pak bylo o několik minut později, kdy opět po brejku skóroval Marek Černý. Třetí branku nejdeckého béčka pak obstaral Petr Šlapa a poločasový stav stanovil hattrickovou střelou Černý.

Po změně stran vsadili horalé na jednu kartu, a nejdecký tým kupil jednu hrubku za druhou. Jednu z nich využil po brejkové situaci nejlepší kanonýr okresního přeboru Jan Janda.

Pak si světlou gólovou chvilku vybrali opět hosté, když se nejdříve trefil přesně mezi tři tyče Černý, a pak si na své konto připsal přesnou trefu střídající Jan Vašek. Parádní pětiminutovku pak zakončil v podobě své páté branky v zápase nejdecký Černý. Pernink však nic nezabalil a bojoval.

Nejdříve snížil přesnou ranou Miloš Braný z přímého kopu, který skončil z hranice šestnáctky v šibenici nejdecké svatyně. Střelecké hody pak uzavřel v závěru střídající perninský mladíček Jan Kotrla. Na víc už horalům nezbyl čas.

Pernink – Nejdek B 5:7

Branky: Robin Kypta, Tomáš Horvát, Jan Janda, Miloš Braný, Jan Kotrla – Marek Černý 5, Petr Šlapa, Jan Vašek. Poločas: 2:4. Rozhodčí: Petr Talpáš. ŽK: 2:3. Diváci: 47.