Na hřišti rezervy Královského Poříčí perninští dostali co proto a dvouciferný výsledek v jejich neprospěch pak určitě mluví za vše. Horalé se tak tučně zapsali do dvanáctého, předposledního kola krajské I. B třídy, když museli skousnout desetibrankový příděl. Velkou zásluhu na tom měl zejména autor hattricku, poříčský šutér Tomáš Král. Dvakrát pak zamířili do branky Perninku ještě Radim Reismüller a Miroslav Monhart. Důležité body však ztrácely i týmy z popředí. Hroznětín uhrál na svém hřišti pouze nerozhodný výsledek s Dolním Žandovem a Březová pak brala bod za překvapivý nerozhodný výsledek u nováčka soutěže v Teplé. Na čele tabulky si tak Kraslice vytvořily jednobodový náskok před druhým Nejdkem. Třetí Hroznětín pak ztrácí na čelo tabulky již tři body. Březovou dělí od první příčky body čtyři. Těsno je i na druhém pólu tabulky. Poslední Sedlec má na svém kontě pouhých šest bodů, předposlední Kynšperk pak napaběrkoval bodů sedm a na dvanácté pozici se drží nováček z Božičan, který má na svém kontě osm bodů.

Výsledky, I.B třída

Hroznětín – D. Žandov 1:1 (1:1)
Branku domácího výběru zařídil Michal Barth, za hosty pak upravil ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Štefan Kundrát.

Teplá – Březová 2:2 (1:1)
Branky nováčka zaznamenali na své konto Miloslav Vokáč a Ondřej Horváth. Za hosty poté opláceli stejnou střeleckou mincí dva Janové, a to Jan Kašpar a Jan Machálek.

Kr. Poříčí B – Pernink 10:0 (5:0)
Třikrát rozesmutnil hostující tým kanonýr Tomáš Král. Dvakrát zamířili do branky horalů i jeho spoluhráči Radim Reismüller a Miroslav Monhart. O zbylé branky domácího výběru se pak podělili Petr Thiele, Petr Jankovský a Tomáš Reitmeier.

Další výsledky, 12. kolo: Nejdek – Kynšperk 6:0 (3:0), Loket – Božičany 1:0 (1:0), Sedlec – Kraslice 1:3 (1:3), Skalná – Útvina 2:1 (0:1).