V důležitém souboji neobstála na loketském hřišti Slavie Junior, která podlehla Děpoltovicím dvoubrankovým rozdílem. Velké překvapení si na své konto připsali horalé z Potůčků, kteří dostali co proto od fotbalistů Dvorů, šest branek pak určitě mluví za vše. Navíc pět branek slavil v dresu dvorského týmu kanonýr Josef Bledý.

Tradičně bez bodů hrálo dalovické béčko, které tentokrát nestačilo v domácím prostředí na jedenáctku Bečova. V přestřelce, která byla k vidění na půdě Štědré, kde se představily Žlutice B, se nakonec z výhry přece jen radovali domácí borci.

Doma nezaváhal vedoucí Sadov, který nedal bochovské rezervě žádnou šanci. Nezvykle divoká přestřelka, která je spíše k vidění v hokeji, se odehrála na půdě Perninku, který zde slavil výhru nad hroznětínským béčkem v poměru 11:6. Za zmínku také stojí střelecká chuť perninského útočníka Jana Jandy, který si připsal na svůj střelecký účet úctyhodných osm branek. Tímto husarským kouskem se navíc Janda prostřílel do čela tabulky střelců. Celkem má na svém kontě již čtrnáct branek.

Další zajímavé utkání se odehrálo v Počernech, kde padlo nejen deset branek, ale také tři červené karty, které viděli pouze hráči hostujících Verušiček. A aby toho nebylo málo, utkání bylo v 75. minutě přerušeno a nedohráno, jelikož hráči Verušiček opustili hrací plochu.

III. třída, 10. kolo

Slavia Junior – Děpoltovice 1:3 (1:1)
Důležitou výhru hostům zařídilo trio kanonýrů ve složení Daniel Hertl, Ondřej Čech a Petr Švec. Za domácí výběr si připsal na své konto čestný úspěch Dominik Rytíř. Rozhodčí: Tomáš Koudelka. ŽK: 0:1.

Potůčky – Dvory 2:6 (1:4)
Pět branek vítěze měl na svědomí Josef Bledý a jednu pak Antonín Moravec. Za horaly poté korigovali ukazatel skóre do konečné podoby dva Petrové, a to Kraus a Malý. Rozhodčí: Vít Hrubý. ŽK: 0:3.

Pernink – Hroznětín B 11:6 (4:4)
Než se domácí hráči pořádně na svém hřišti rozkoukali, prohrávali dvoubrankovým rozdílem, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Miroslav Kubík. Pak ale rozehrál svůj velký střelecký galakoncert do nejvyšších otáček perninský útočník Jan Janda, který nakonec zatížil konto soupeře osmi góly. Další dva pak přidal jeho parťák z útočné linie horalů Tomáš Horvát a jednou se brankově radoval Miroslav Mitterpach. Za hosty si poté připsal na své konto další dvě branky Miroslav Kubík a jednou skórovali Martin Kakeš a Tomáš Ornet. Rozhodčí: Jiří Zázvorka. ŽK: 0:1.

Štědrá – Žlutice B 7:3 (4:2)
Dvakrát zamířil mezi tři tyče Martin Kopelent a jednou Ivo Machala, Petr Kubínek, Petr Sekerák, Václav Kopelent a Jiří Trojan. Za hosty poté zmírnili porážku přesnými zásahy David Eberl, Josef Molek a David Záluský. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 0:1.

Počerny – Verušičky 5:5 (3:4)
V utkání bohatém nejen na branky se nakonec rozešly týmy smírem, když se za domácí třikrát trefil Jakub Slaměnko a jednou Václav Belbl a Martin Beran. Za hosty si připsali na své konto dvě trefy Libor Slivčák junior a Libor Slivčák senior. O pátý zásah se pak zasloužil Pavel Kvasnička. Rozhodčí: Pavel Šeda. ŽK: 0:3. ČK: 0:3!

Dalovice B – Bečov 0:4 (0:1)
Hattrickem skolil poslední tým tabulky bečovský Josef Havlovic a jednou se brankově radoval Martin Havlovic. Rozhodčí: Jan Sakač. ŽK: 0:1.

Sadov – Bochov B 5:2 (1:1)
Dvakrát zamířil do branky hostů sadovský Viktor Škarban a jednou Václav Žid, Jan Dimitrov a David Šimek. Za hosty si připsal na svůj střelecký účet oba přesné zásahy Kamil Pacinda. Rozhodčí: Radek Dotzauer. ŽK: 2:1.