Horní Slavkov si odvezl všechny body z Rotavy a FC Cheb doma rozebral na pět dílů Jáchymov. Nová Role pak vybojovala těsnou výhru na hřišti Habartova. Na stejné vlně se nesl i souboj Dolního Rychnova, který těsně udolal rezervu Staré Role. Slavit výhru mohli i v Chyši, kde tamní jedenáctka pokořila v derby Žlutice. V souboji o šesté místo pak uspěla doma Lipová, která uhrála s Lomnicí nerozhodný výsledek. Naopak v souboji o poslední příčku tabulky uspěl na stadionu Dalovic Bečov, který si na předposlední, třinácté příčce vytvořil před posledními Dalovicemi již dvoubodový náskok.

I.A třída, 10. kolo

St. Role B – D. Rychnov 0:1 (0:0)
O výhře hostů rozhodl v 84. minutě jedinou úspěšnou trefou dolnorychnovský Jan Stejspal.

Chyše – Žlutice 2:1 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o tříbodovém zisku Chyše dvěma góly Miroslav Bouška. Za hosty si pak připsal na své konto čestný úspěch Tomáš Forejt.

Habartov – Nová Role 0:1 (0:0)
V tomto utkání padla branka až po změně stran. Zasloužil se o to novorolský matador Roman Chlup, který tak svému týmu zajistil veledůležité vítězství.

Lipová – Lomnice 2:2 (1:0)
Duel týmů začínajících na písmeno L skončil dělbou bodů, když se za domácí jedenáctku zapsali do střelecké listiny Marek Tůma a Michal Stránský, za hosty pak byli úspěšní kanonýři Stanislav Hauf a Marek Pitner.

Další výsledky, I. A třída: Dalovice – Bečov 0:1 (0:1), Rotava – H. Slavkov 0:2 (0:1), FC Cheb – Jáchymov 5:2 (3:2).