Sto osmdesát minut. Dvě utkání na hřišti soupeře nevstřelili druholigoví fotbalisté Baníku Sokolov branku, navíc ve druhém utkání za sebou vyšli bodově naprázdno. Tentokrát neuspěli na hřišti lídra druhé ligy Bohemians 1905 ve Vršovickém ďolíčku.

FC Bohemians 1905 1
FK Baník Sokolov 0

První střelu v utkání si připsal na své konto sokolovský kapitán Tomáš Pilař. S jeho střeleckým pokusem si však bez problémů poradil domácí gólman Havránek. Baník si hned poté vytvořil mírný tlak a klokany zatlačil před jejich šestnáctku, ale bez brankového efektu.

Poté se rozehráli i domácí, ale obrana dirigovaná Knakalem byla bezchybná. Ve 24. minutě skončila střela domácího Škody na spojnici sokolovské svatyně a o dvě minuty později vystrašil brankáře Baníku Bertelmana jedovatou střelou Bartek.

Po změně stran v 55. minutě zakončil kombinaci Bohemians ze značky pokutového kopu Kotyza vedle levé tyče sokovské svatyně. Fotbalisté Sokolova bojovali, ale v 64. minutě již nestačili na excelentní souhru Škody s Rychlíkem, kterou posledně jmenovaný proměnil razantní střelou po zemi ve vedoucí branku.

V závěrečných minutách fotbalisté Sokolova přidali na obrátkách, ale na vyrovnávací branku to již nestačilo. Bohemians si tak připsala již čtvrtou výhru v řadě, zatímco Baník vyšel dvakrát v řadě za sebou bodově naprázdno.

Branka: 64. Rychlík. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Zelinka - Filípek, Zlámal. ŽK: 1:2. Diváci: 5911.
Bohemians 1905: Havránek - Marek, Nikl, Lukáš, Rychlík - Kotyza, Hašek (61. Karal), Adam (83. Pávek), Moravec (77. Bálek) - Bartek, Škoda. Trenér: Pavel Hoftych.
Baník Sokolov: Bertelman - Kaplan, Hrabáč, Knakal, Šmerda - Podrazký (57. Salák), Javorský, Čada, Vaněček - Pilař (70. Procházka) - Duchnič (74. Pačinda). Trenér: Martin Hašek.