A platilo to ve všech šesti odehraných soubojích. Již patnáctou výhru vybojoval vedoucí celek tabulky Merklín, ten totiž vyplenil za tři body kolovský Ajax. Naplno bodoval i druhý v pořadí Bochov, ten v malém derby pokořil toužimskou rezervu, a stále tak ztrácí na prvního fleka sedm bodů, ale Merklín má úterní dohrávku k dobru. Na třetí pozici se v tabulce udržela Pila, která si odvezla povinnou výhru z půdy posledního Perninku, kterému nasázela pět branek.

Těsně pod bednu se vyhouplo po výhře nad jedenáctkou Vojkovic karlovarské Bacardi. Abertamy, které o víkendu odpočívaly, tak padly až na příčku pátou. Posun v tabulce zaznamenala i nejdecká rezerva, která doma uspěla v rámci derby horalů nad týmem Nových Hamrů a poskočila tak v tabulce na šesté místo. Naopak propad si připsala na své konto Březová, která neuspěla pod radošovským mostem, kde v zajímavém utkání nakonec podlehla po velkém boji týmu Kyselky.

Okresní přebor mužů, výsledky

Bochov – Toužim B 2:1 (1:0)
O důležité výhře domácího výběru rozhodli přesnými zásahy Radek Záluský a Kamil Pacinda. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Petr Brožíček. Rozhodčí: Petr Talpáš. ŽK: 0:2.

Nejdek B – Nové Hamry 2:1 (2:1)
V souboji horalů padaly branky pouze v prvním dějství, když se v dresu nejdeckého týmu brankově prosadili Tomáš Bachratý a Petr Šlapa, za hosty pak mířil přesně mezi tři tyče Zdeněk Krajňák. Rozhodčí: Ladislav Kvasnička. ŽK: 1:2.

Kolová – Merklín 0:3 (0:3)
O své výhře rozhodl lídr okresní tabulky Merklín již v prvním dějství, když soupeři z Kolové nasázel tři branky, když se dvakrát trefil přesně mezi tři tyče merklínský Jakub Vodrážka a jednou Marcel Wöllner. Rozhodčí: František Krejčí.

Bacardi – Vojkovice 3:1 (1:0)
Tým Bacardi vyhrál první poločas brankou z kopaček Václava Zoubka. Po změně stran za Vojkovice srovnal Václav Kučera, ale dělbu bodů odmítl svou druhou brankou v utkání Václav Zoubek, a když se k tomu přidal gólově i jeho spoluhráč Josef Mestl, bylo z toho dvoubrankové vítězství. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 3:2.

Kyselka – Březová 3:2 (1:0)
Domácím zařídil jednobrankové vedení přesnou ranou Jiří Formánek. Po změně stran pak přidal druhou branku Kyselky Petr Čada, který si brankovou radost zopakoval  několik minutek po začátku druhé půle i podruhé. Březováci však neponechali nic náhodě a brankami Tomáše Berana a Štěpána Švachuly nakonec duel zdramatizovali, ale na vyrovnání jim už nezbyl čas. Rozhodčí: Jiří Zázvorka. ŽK: 2:2.

Pernink – Pila 1:5 (0:2)
O pět branek vítěze se podělili tři hráči. Jiří Kalman a Jiří Habart si připsali na své střelecké účty po dvou brankách. O poslední, pátý zásah se pak zasloužil Rudolf Brožík. Za domácí výběr pak obstaral alespoň čestný úspěch Tomáš Pokorný. Rozhodčí: Vít Hrubý. ŽK: 2:1.