Na programu totiž bude závěrečné, dvanácté kolo podzimní části. Tučným písmem do své fotbalové historie se může zapsat pilský Baník, který může na své konto přidat třináctou výhru v soutěži. Svěřenci trenéra Jana Bojčuka si drží v tabulce jako jediný tým neporazitelnost a s dvanácti výhrami v řadě za sebou zaslouženě kralují okresnímu pelotonu.

O víkendu navíc zamíří Piláci na půdu perninského Sokola, kterému se v pozici nováčka soutěže příliš nedaří, což by mohlo přinést v podání Pily nejen gólové hody, ale také vítězné rozloučení s první polovinou soutěže, bez ztráty bodu.
Náročné utkání před sebou mají na závěr soutěže Vojkovice, které budou hostit kolovský Ajax. Ten na tým z Poohří ztrácí v tabulce šest bodů a určitě nebude chtít prodat svou kůži lacino. Navíc fotbalisté Vojkovic mají o motivaci postaráno, když vyhrají, mohou přezimovat na třetí příčce v tabulce. Čtvrtá Toužim B se vypraví v pozici favorita k malému derby na půdu Verušiček.

Právě tým Verušiček několikrát dokázal favority na svém hřišti řádně potrápit, což může přinést i překvapivý výsledek. Na stadion Božičan se vydají o víkendu hráči nejdecké rezervy, kteří nezažívají zrovna povedenou podzimní část, i přesto se budou chtít rozloučit s podzimem vítězstvím. Na sedmou výhru v první polovině soutěže mohou dosáhnout Děpoltovice, které budou před svými fanoušky plnit v souboji s posledním celkem tabulky Bečovem roli favorita. Fotbalová nálož je nachystaná pod březovskou přehradou, kde tamní Jiskra vyzve horaly z Nových Hamrů. Hráči z Krušných hor opět budou spoléhat na gólový apetit kapitána Michala Rudolského, zatímco Březováci budou směrovat své zraky ke střeleckým vlohám Františka Coufala.
Vylepšit svou pozici v konečné podzimní tabulce budou chtít hráči sedleckého KSNP, kteří mají na dosah čtvrtou příčku. O víkendu zamíří do Poohří, přesněji do Radošova, kde se jim postaví do cesty nevyzpytatelná Kyselka, která pomýšlí na čtvrtou podzimní výhru, která by ji posunula do klidného středu okresní tabulky.

Okresní přebor Karlovarska, 12. kolo: Vojkovice – Kolová (sobota, 10.30), Božičany – Nejdek B (sobota, 10.30), Děpoltovice – Bečov (sobota, 14.00), Březová – Nové Hamry (sobota, 14.00), Verušičky – Toužim B (sobota, 14.00), Pernink – Pila (sobota, 14.00), Kyselka – Sedlec (neděle, 14.00, Radošov).