Piláci se opět budou moci spolehnout na gólový apetit nejlepšího kanonýra okresního přeboru Vlastimila Šimůnka, a tak se může v Pile zrodit opravdu zajímavý výsledek. Napravit si reputaci po zaváhání v Bečově budou chtít před svými fanoušky Dalovice, kterým se však postaví do cesty nevyzpytatelná Březová.

Jarní premiéru si konečně odbudou Vojkovice, které zamíří v roli favorita, na umělku do Ostrova, kde je bude hostit předposlední Pernink. Souboj o důležité body se odehraje v dalovickém azylu, kde se proti sobě postaví Sedlec a Děpoltovice. Týmy od sebe dělí v tabulce pouhý bod, takže o motivaci budou mít zcela jistě postaráno. Tabulkoví sousedé se utkají na hřišti ve Verušičkách, kam zamíří Kyselka, která má před svým soupeřem k dobru dva body.

Nejdecké béčko se vydá do Kolové, kde se střetne s tamním Ajaxem, a poslední Bečov čeká výjezd do Toužimi, kde se mu postaví do cesty tamní rezerva.

Okresní přebor, 18. kolo: Dalovice – Březová (SO, 10.30), Kolová – Nejdek B (SO, 14.00), Pila – Nové Hamry (SO, 16.30), Sedlec – Děpoltovice (SO, 16.30, Dalovice), Verušičky – Kyselka (SO, 16.30), Pernink – Vojkovice (NE, 13.30, UMT Ostrov), Toužim B – Bečov (NE, 16.30).