Tradiční festivalové šílenství zpestří v Karlových Varech fotbalová charitativní exhibice. Ta bude na programu v úterý 5. července od 14.00 hodin na fotbalovém stadionku ve Dvorech.

SK Buldoci Karlovy Vary totiž ve spolupráci s Real Top Praha připravili v rámci letních slavností na stadionu ve Dvorech parádní fotbalovou lahůdku.
Dvě hodiny po pravém poledni se tam odehraje charitativní fotbalový zápas hvězd v rámci MFF 2011 s bohatým doprovodným programem. Soupeřem celebritám z Real Top Praha bude výběr Karlovarska. Karlovaráci se tak opět mohou těšit na své oblíbené fotbalisty či herce nebo zpěváky. Namátkou se na soupisce hvězdného týmu představí bývalí sparťané Horst Siegl nebo Josef Němec. Z herců pak bude po dvorském hřišti pobíhat v dresu Real Top Praha Ivan Trojan nebo komentátor Jaromír Bosák, ale také zpěvák Vojta Dyk a členové skupiny Nightwork.

„V loňském roce jsme vybrali ve Dvorech na pomoc dětem postiženým cystickou fibrózou dvacet tisíc korun. Ve stejném duchu bude i tato charitativní akce,“ vysvětluje Alexandr Smita z Real Top Praha.

Fotbalová akce ve Dvorech tak opět pomůže dobrému účelu.

„Výtěžek z charitativní akce bude věnován, stejně jako vloni, dětem postiženým cystickou fibrózou,“ upozorňuje jeden z organizátorů akce Karel Komárek.

To ale nebude vše. Příchozí se totiž mohou těšit i na doprovodný program. Poločasovou přestávku charitativní akce totiž vyplní ukázka fotbalových přípravek.

Po skončení duelu pak bude od 16.00 hodin následovat autogramiáda herců, fotbalistů a dalších známých osobností v dresu Real Top Praha.
Od 16.00 hodin pak bude hrát k poslechu a tanci ve fotbalovém areálu TJ Dvory skupina Karlex, která se bude střídat o hudební slovo do půlnoci se skupinou Levoruký Eda.

„Vstupné je lidové, a to pouhých 30 korun, a děti mají vstup zdarma. Snad nám bude přát i počasí a na akci dorazí co nejvíce lidí. Pomohou tím dobré věci, proto bychom je chtěli pozvat na dvorský stadion za kvalitní podívanou, ale i zábavou,“ přeje si závěrem Komárek.