My jsme pro vás přichystali seznam nejzajímavějších přesunů v klubech, což se vesměs týká kategorie dospělých. Čtyři nové tváře zamířily do Dvorů, tedy do týmu nováčka krajského přeboru, kam se přesunuli z chodovského Spartaku Martin Dušek a Lukáš Kočí, jež doplnil z Křižovatky brankář Michal Krhounek a nejlepší střelec uplynulé sezony okresního přeboru mužů Karlovarska Martin Staško, který zamířil do Dvorů z Dalovic. Naopak do Dalovic zamířil z karlovarské Lokomotivy Pavel Ešner.

Během volného přestupního okna posílilo také Královské Poříčí, když do týmu účastníka krajského přeboru zamířil z Lomnice Daniel Novák a Josef Bílek z Bukovan. Dvě posily pak přivítal Hroznětín, tedy vicemistr krajského přeboru, když z nedalekého Merklína uvítal ve svých řadách Milana Sýkoru a Martina Kodajka.

Nezahálely však ani týmy hrající krajské třídy či okresní soutěže. Chyše, nováček krajské I. A třídy, přišla o služby Daniela Michela, který zamířil do Žlutic, a také Alexandra Kratochvíla, jenž bude nově oblékat dres Lubence. V dresu Lipové pak bude nastupovat Václav Gotthelf, který přestoupil z FC Cheb. Ztrátu zaznamenala Pila, ze které zamířil do Sadova Marek Toth.

close Volné přestupní okno tentokrát přineslo řadu zajímavých přesunů. info Zdroj: Daniel Seifert zoom_in Volné přestupní okno tentokrát přineslo řadu zajímavých přesunů.

O hráče přišel i kolovský Ajax, tedy nováček krajské I. B třídy, když Stanislav Němec posílil Tři Sekery. Tři hráče pak získala Stará Role, která ze Sedlece získala Luboše Hrabu a Jakuba Hudce a z Lokte tým posílil David Vysekal.

Do Děpoltovic se přesunul z Nového Sedla Miloš Zajačik a naopak z Děpoltovic zamířil do Merklína Lukáš Koteš. Další přesun se odehrál v Oloví, odkud přešel Martin Nohejl do Krajkové. Zajímavý transfer se pak odehrál v Poohří, kdy Josef Kliment zamířil z Kyselky do Vojkovic.

Hned o trojici hráčů totiž přišel Hrozňatov, když všichni změnili svou adresu na Milhostov, kam zamířili Petr Kaššai, Jiří Kaššai a Michal Červeňák.