„Letní galeje byly hodně výživné, když trenérské žezlo převzal Miroslav Egert, který si během nich našel ke každému hráči cestu, takže v tomto ohledu panovala spokojenost," liboval si bochovský Jindřich Podskoč. Jenže hned v úvodním kole přišel pro Bochováky pořádný šok, navíc v domácím prostředí, ve kterém padli s Rotavou 1:7.

„Dá se říci, že jak jsme zakončili jaro, tak jsme načali podzim, tedy prohrou. Navíc tentokrát byla vysoká, a to 1:7 s Rotavou," smutně poznamenal k neúspěšnému vstupu do nového ročníku Podskoč.

Z úvodní prohry se však Bochováci rychle oklepali a začali sbírat body jako na běžícím pásu. Zastavily je až Trstěnice, které v domácím prostředí dokázaly otočit ukazatel skóre ve svůj prospěch, i když prohrávaly dvoubrankovým rozdílem. Nakonec slavily výhru 4:3.

„Po prohře s Rotavou se nám začalo dařit jak herně, tak i výsledkově, když jsme čtyřikrát po sobě dosáhli na tři body. Pak ale přišlo na pořad zbytečně klopýtnutí v Trstěnicích, kde jsme měli slibně rozjetý zápas, ale bohužel Bezdička ukázal svůj gólový um a my nakonec prohráli," ohlédl se za porážkou Podskoč. Poté už to nebyla ze strany Bochova žádná velká fotbalová hitparáda, spíše naopak. Tým ztrácel překvapivě body s týmy ze spodku tabulky a to pocítil i v tabulce, kterou se zápas od zápasu propadal.

„Po prohře v Trstěnicích na nás padla pověstná deka, když to šlo s námi od desíti k pěti. V zápasech, ve kterých jsme měli bodovat, jsme propadli. K tomu je nutno podotknout, že přišly zbytečné karty a také zranění, když se tyto atributy sešly, tak jsme se v tabulce začali propadat," hořekoval bochovský hráč.

Zlepšení pohody v bochovském týmu pak přinesl alespoň závěr podzimu, ale k jásání to určitě nebylo, Bochov totiž obsadil až 9. místo.
„Mírné zlepšení přišlo při zápase s Františkovými Lázněmi. Ale ani tak si nemyslím, že naše výkony byly stabilní. Plusem bylo, že jsme nikdy neprohráli rozdílem třídy, ale vždy jsme byli rovnocenným soupeřem. Spokojenost s devátým místem tak určitě není, měli jsme na víc. Myslím si, že v zimní přípravě bychom se měli zaměřit na fyzičku, protože se nám několikrát stalo, že jsme v zápase odešli hlavně fyzicky," podotkl závěrem Podskoč.