Podzimní mistr. Tak to bývá, když se dva perou, třetí směje. Dlouho se držel na čele krajské tabulky nováček z Březové, kterého několikrát vystřídaly na první pozici Mariánské Lázně. Nakonec se však z podzimního mistra radovali hráči Nového Sedla, kteří tak vypálili ostatním týmům rybník. Na druhém místě skončily Mariánky a bronz připadl Březové.

Nedobytná tvrz. V domácím prostředí se v podzimní části dařilo hned třem týmům ze špičky tabulky. Nové Sedlo odehrálo před svými fanoušky sedm utkání, ve kterých šestkrát vyhrálo a jednou remizovalo. O něco lépe na tom byly Mariánské Lázně, které v šesti utkáních šestkrát dosáhly na tříbodovou radost. Na svém hřišti si dobře počínala i Březová, která v šesti duelech pětkrát vyhrála a jednou remizovala. Naopak velkou mizérii zaznamenal před svými fanoušky nováček z Nejdku, který v šesti utkáních jednou vyhrál, jednou remizoval a čtyřikrát odešel ze hřiště jako poražený tým.

Nebe a dudy. V domácím prostředí sice nováček z Nejdku propadl, naopak na hřištích soupeřů urval, co mohl. V sedmi duelech totiž bral šest výher a jedinou porážku, za což vyinkasoval osmnáct bodů. Na druhém místě se umístil Ostrov, který v sedmi zápasech pětkrát vyhrál a dvakrát prohrál. Na třetím místě skončily Mariánské Lázně, které taktéž v sedmi utkáních třikrát braly tři body, dvakrát remizovaly a dvakrát prohrály. Nejhorší bilanci si vysloužil chodovský Spartak, který se na hřišti soupeřů představil hned šestkrát a ve všech případech odešel ze hřiště poražen, což znamenalo, že nevybojoval ani bod.

Palebná síla. Tou se mohl pochlubit nováček z Březové, který ve třinácti utkáních nasázel soupeřům celkem padesát branek. Druhým nejlépe střílejícím týmem podzimu byla exdivizní Toužim, která nastřádala na svůj účet 46 branek. Sedmatřicet branek pak obohatilo konto Mariánských Lázní, které se tak umístily na třetím místě v tabulce nastřílených gólů. Nejhorší mušku měly na podzim Citice, ty totiž skórovaly ve třinácti zápasech pouze patnáctkrát.

Nepropustná obrana. Pouze čtrnáct gólů inkasovali během první části přeboru hráči Nového Sedla, kteří se tak mohou pochlubit nejlepší nepropustnou obranou. O jednu branku více, tedy patnáct gólů, inkasovaly Mariánské Lázně. Jedenadvaceti góly pak týmy zatížily konto březovské Olympie. Nejpropustnější obranu měl na podzim tým Horního Slavkova, který musel skousnout ve třinácti kolech celkem šestačtyřicet kousků.
Dělba bodů. Nejvícekrát se o body dělily Františkovy Lázně, které celkem šestkrát dovedly svůj zápas do nerozhodného konce. Čtyři remízky si pak připsaly na své konto Citice.

Penaltový rozstřel. Šest penaltových soubojů měli na svědomí hráči z Františkových Lázní, když v pěti z nich slavili vítězství a pouze v jednom případě odešli poraženi. Naopak v penaltovém rozstřelu se nedařilo Královskému Poříčí, které ve třech případech na bonusový bod nedosáhlo. V rozstřelu zklamala i Lomnice, která ve dvou případech na druhý bod nedosáhla.

Výhra podzimu. Na šesté kolo přeboru fotbalisté chodovského Spartaku jen tak nezapomenou. Na hřišti v Toužimi se totiž pořádně povozili na gólovém kolotoči. Chodováci totiž museli skousnout potupnou porážku rozdílem dvou tříd v poměru 0:10.

23. Tolik červených karet udělili rozhodčí hráčům v podzimní části přeboru. Nejvícekrát putovali předčasně pod sprchy hráči Staré Role, a to čtyřikrát. Po třech redkách pak nasbíraly Nejdek, Františkovy Lázně, Nové Sedlo a Chodov.

Nejlepší kanonýr. Návrat útočníkovi Miloslavu Hoťkovi ze Žlutic zpět do Toužimi hodně prospěl. Jeho střelecký čich totiž znamenal v první části soutěže třináct gólů, čímž se stal nejlepším střelcem podzimu, a to společně s březovským forvardem Janem Vůjtěchem, který taktéž zatížil konta soupeřů třinácti góly.

Divoká přestřelka. Ta byla k vidění v desátém kole, kdy do Horního Slavkova zamířila Stará Role. V zajímavém utkání nakonec padlo před zraky padesátky fanoušků třináct branek, když osm z nich nastřílel Horní Slavkov a o zbytek se zasloužili kanonýři Staré Role. Domácí tak slavili výhru 8:5.

Návštěvnost. Na třináct utkání mariánskolázeňské Viktorky se do ochozů vyrazilo podívat 2139 fanoušků, za což patří týmu z lázní první příčka v podzimní návštěvnosti. Na druhém místě s 1900 diváky skončilo Nové Sedlo a třetí skončila Toužim, na kterou bylo zvědavo celkem 1770 fanoušků fotbalu. Nejméně táhla zájem fanoušků v podzimní části Stará Role, když na třináct duelů vyrazilo pouze 880 diváků.