A není divu. Horalé totiž sahali čtyřiadvacet kol po účasti v baráži o postup do okresního přeboru, ale nakonec nejspíše ostrouhají. To je tak, když dva se perou a třetí se směje. Potůčky delší dobu válčily o barážové místo s bochovskou rezervou, ale nakonec toto místo zaujaly Verušičky.

Potůčky totiž neuspěly na půdě Stanovic, kde musely skousnout dvoubrankovou porážku. Ztrácela i bochovská rezerva, která překvapivě doma uhrála pouze nerozhodný výsledek se Štědrou.

Jejich zaváhání využily Verušičky, které se sice na výhru v Hroznětíně nad tamním béčkem pořádně nadřely, ale na to už se historie ptát nebude, jelikož se tak Verušičky vyhouply na druhé místo, kde mají před Bochovem B a Potůčky před posledním kolem dvoubodový náskok.

Děpoltovickou postupovou euforii nezabrzdily ani Dvory, které prohrály na půdě lídra tabulky pouze rozdílem jedné branky. Děpoltovičáci pak zakulatili šňůru vítězství na celkových dvacet.

Z mrtvých vstaly v předposledním kole Počerny, které uspěly na půdě pilského Baníku, když jim tříbodový zisk zajistil jedinou přesnou ranou Lukáš Filek. Prohru, která byla již šestnáctou v soutěži, si připsala na své konto na hřišti v Hájku sedlecká rezerva.

Na body nedosáhli ani horalé z Perninku, když neuspěli na stadionu pod loketským hradem, kde podlehli jedenáctce karlovarské Slavie Junior dvoubrankovým rozdílem.

Výsledky, 25. kolo:
Hájek – Sedlec B 3:0 (2:0). Branky: Barth Michal 2, Perenčaj Dušan.

Sl. Junior KV – Pernink 3:1 (0:0). Branky: Bitman Patrik 2, Florian Josef – Živanovič Miroslav.

Děpoltovice – Dvory 3:2 (1:2). Branky: Skoupý Milan, Hubálek Karel, Bičaník Pavel – Bílý Roman 2.

Bochov B – Štědrá 2:2 (0:1). Branky: Brabenec Jiří 2 – Kopelent Václav, Kašpárek Miloslav.

Pila B – Počerny 0:1 (0:0). Branka: Filek Lukáš.

Stanovice – Potůčky 2:0 (0:0). Branky: Bauer Jan, Kubíček Jan.

Hroznětín B – Verušičky 1:2 (1:2). Branky: Kubík Miroslav – Kubka František, Slivčák Libor.