Ten odstartuje v pondělí 28. prosince od 10.00 hodin ve sportovní hale v Perninku, a to za účasti deseti týmů. O vítěznou trofej budou usilovat TJ Potůčky, Willi team, Děpoltovice, Bochov, Nyby team, Junioři Abertamy, Groháčci, SK Kyselka a AC Žízeň.

„Týmy budou rozděleny do dvou skupin po pěti, kde se střetnou systémem každý s každým v hrací době jednou deset minut. Složení týmů se však ještě může pro velký zájem před startem pátého ročníku změnit, ale uvidíme," vysvětloval na úvod ředitel turnaje Miroslav Šípek.

Po skončení základní části pak přijdou na program vyřazovací boje, které určí vítěze turnaje, když obhajovat loňský triumf budou TJ Potůčky. „Uvidíme, komu se letos bude nejvíce dařit a odveze si vítězný pohár," poukazoval Šípek a hned přidal: „Poháry si odvezou tři nejlepší týmy turnaje a k tomu můžeme ještě připočíst cenu pro nejlepšího hráče, střelce, nejtechničtějšího, nejférovějšího či nejužitečnějšího hráče."

Předpokládaný konec turnaje je v 16.00 hodin, kdy bude korunován vítěz turnaje. „Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům za jejich vstřícnost, bez jejich pomoci by se turnaj těžko dával dohromady. Velký dík tak patří potůčskému Skipotu Marka Plachého, čerpací stanici F1 a také Travel free shopu, TJ Potůčky a obci Potůčky," uzavřel ředitel turnaje.