Střelci se předvedli také na hřišti dalovické rezervy, kde obdržel nováček soutěže Počerny další fotbalovou ránu, a to sedm branek. Tři z nich si připsal na svůj střelecký účet exsedlecký forvard v dresu Čechie Josef Gonda. Střelecký den byl k vidění i v Sadově, kam dorazil pro změnu druhý nováček soutěže chyšské céčko. Po celkem vyrovnaném prvním poločase smetl hosty svým střeleckým apetitem sadovský kanonýr Petr Krejsa, ten totiž nasázel soupeři stejně jako Gonda tři branky. Střelecký maraton se pak na chvilku zastavil i na stadionu posledního týmu tabulky Olšových Vrat, kam zamířil lídr tabulky Merklín. Ten neponechal na půdě outsidera nic náhodě a jeho snahu zchladil taktéž šestibrankovým přídělem.

Střelecké manévry se nevyhnuly ani Děpoltovicím. Tam totiž opět tvrdě narazili rukavičkáři z Abertam. Šest inkasovaných branek určitě mluví za vše. Další divoké utkání se odehrálo na půdě Nových Hamrů, kde v přestřelce uspěly Verušičky.

Poté už střelcům trochu zvlhl prach. Na půdě pilské rezervy totiž neuspěl třetí nováček soutěže Stanovice, které vyfasovaly od tamní jedenáctky tři branky, a tím tak zakončily jedenácté pokračování podzimní části III. třídy.

Výsledkový servis:

Olšová Vrata – Merklín 2:6 (0:4). O výhru hostů se zasloužili tři dvougóloví kanonýři ve složení Karel Lorenc, Jaroslav Vochozka a Filip Hladík. Za domácí výběr se pak do střelecké listiny zapsali Jakub Vopálenský a Martin Hataš. Před dvacítkou diváků odřídil utkání sudí Krejčí. ŽK: 3:1.

Potůčky – Údrč 12:0 (8:0). Jízdu domácího výběru podpořil šesti góly Petr Kraus. Další dvě branky horalů vstřelil Stanislav Zeman, po jednom gólů v utkání zaznamenali jeho spoluhráči Jindřich Zralý, Pavel Klimm, Pavel Bardoun a Trianh Hai Tung. Před dvacítkou fanoušků s přehledem režíroval střelecké manévry Potůčků arbitr Botoš. ŽK: 2:4.

Děpoltovice – Abertamy 6:1 (2:1). Horalové z Abertam drželi fotbalový krok s týmem Děpoltovic pouze v prvním poločase, když se za domácí trefil dvakrát přesně mezi tři tyče Milan Skoupý a za hosty poté skóroval Miroslav Jonáš. Po změně stran totiž Děpoltovičtí změnili utkání ve svůj galakoncert, když dvě branky domácího výběru obstaral šutér Miroslav Galeta a vše podtrhli v podobě dalších branek jeho spoluhráči Daniel Drápal a Petr Švec. Před čtyřicítkou diváků pískal duel rozhodčí Horvát.

Sadov – Chyše C 6:0 (1:0). Jednoznačnou záležitost v režii Sadova domácí fotbalisté odložili až na druhý poločas. V prvním dějství se brankově radovali pouze jednou, když se trefil do branky hostí Karel Trojan. Po obrátce stran prokázal svůj střelecký apetit Petr Krejsa, a když se k němu přidali i jeho spoluhráči Jan Dimitrov a Michal Křeháček, odvezly si Chyše rovných šest branek. A to ještě domácí pohrdli pokutovým kopem, který poslal hodně vedle chyšské svatyně matador v sadovském dresu Sakař. Sadovský galakoncert dirigoval před padesátkou diváků sudí Maxant. ŽK: 0:2. ČK: 0:1.

Pila B – Stanovice 3:1 (1:1). Nováček ze Stanovic dokázal držet fotbalový krok s ostřílenou pilskou rezervou pouze v prvním poločase, když se do střeleckých statistik zapsali pilský Rudolf Mudra a stanovický Jiří Guba. Po obrátce stran totiž rozhodl o tříbodovém zisku domácího výběru dvěma góly Vlastimil Šimůnek. Před třicítkou fanoušků zelených pažitů rozhodoval zápas rozhodčí Dotzauer. ŽK: 3:5.

Dalovice B – Počerny 7:1 (4:1). Vítězný dalovický fotbalový víkend podpořila i rezerva. A pěkně zostra. Nováčkovi z Počeren nasypala sedm branek. Tři z nich měl na svědomí Josef Gonda a dvě Jiří Benda. O další přesné trefy dalovického béčka se postarali Jindřich Hegr a Michal Lorenz. Za hosty vstřelil čestný úspěch Robert Wenzel. Před pětačtyřiceti diváky odřídil utkání sudí Šeda. ŽK: 0:2. ČK: 0:1.

Další výsledek: N. Hamry – Verušičky 3:4 (3:3).