Pátým kolem pokračoval o uplynulém víkendu i okresní přebor žáků. Do pátého dílu se již nezapojily Dalovice, které se kvůli nedostatku hráčů ze soutěže odhlásily. O největší nadílku se opět postarali žáci karlovarské rezervy 1.FC, když na domácí půdě nasypali soupeři z Bochova na cestu zpátky do fotbalového ranečku jedenadvacet branek. Osm branek pak nastříleli žáčci Štědré Vojkovicím. Na stejné vlně se neslo i utkání Nejdku a Útviny, kde se z osmibrankové výhry radovali Nejdečáci. V derby horalů zvítězil Pernink na půdě Jáchymova a Sedlec na domácí půdě nestačil na výběr Ajaxu Kolová. Dnes pak pokračuje okresní přebor vloženým šestým kolem.

Výsledkový servis, 5. kolo:

Vojkovice – Štědrá 0:8 (0:5). Výhru hostům zařídil čtyřmi góly Petr Kašpárek a dvěma Robin Fáber. O další dvě branky Štědré se pak podělili Milan Zeese a Antonín Rimský. Utkání rozhodoval před dvaceti diváky sudí Fiala.

Sedlec – Kolová 1:5 (0:1). Po dvou brankách vítězů vstřelili Radek Duda a Martin Eisenreich. Pátou branku si pak Sedlec vstřelil vlastní. O čestný úspěch domácích se zasloužil přesnou ranou Patrik Bílý. Před desítkou diváků odřídil utkání rozhodčí Dvořák.

1.FC K.Vary B – Bochov 21:0 (9:0). Domácí rozhodli o svém vítězství prakticky v prvním poločase, kdy se čtyřikrát trefili přesně mezi tři tyče Adrian Bošiak a Michal Janda. Poločasový stav pak stanovil přesnou ranou David Machala. I po změně stran domácí pokračovali v kanonádě. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Libor Slivčák, Oliver Kalianko a Lucian Nushi. Po jedné brance poté ještě přidali jejich spoluhráči Tomáš Kiška, Petr Kurčík, Daniel Sulák, Lukáš Pfreimer, Tomáš Huspeka a Zdeněk Dvořák. Před patnáctkou diváků pískal utkání arbitr Horvát.

Jáchymov – Pernink 1:2 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase rozhodli o výhře hostů přesnými zásahy Petr Lobodáš a Tomáš Matuš. Za domácí pak vstřelil čestný úspěch Martin Čáslavský. Před třicítkou diváků rozhodoval zápas rozhodčí Šeda.

Nejdek – Útvina 8:0 (3:0). Po dvou gólech domácího družstva vstřelili Martin Husár a Jakub Borůvka. Po jedné brance pak přidali David Vašš, Daniel Růžička, Jiří Koudelka a Filip Halapej. Před dvacítkou fanoušků řídil duel sudí Godža.

13. Hroznětín⋌ 3 0 0 3  2: 57  0
Příští kolo, dnes, 16.30: Hroznětín – Kolová, Nová Role – Bochov, Vojkovice – Pernink, Sedlec – Nejdek, 1.FC K.Vary B – Jáchymov (UMT Drahovice).