Dvanácté kolo. Krajský přebor o tomto víkendu respektive v sobotu 27. října zpestří velmi zajímavý souboj. Utká se v něm vedoucí tým tabulky chebská Hvězda s aktuálně druhým týmem tabulky Mariánskými Lázněmi. Takže fotbalový fanoušek se tak může těšit nejen na souboj předních týmů tabulky, ale také na chebské derby, ve kterém opravdu půjde o hodně. Hvězda má totiž na čele tabulky pětibodový náskok, a jako bonus deset výher v řadě za sebou, což budou chtít fotbalisté Mariánek určitě přerušit.

I v dalších utkáních kola má fotbalový divák z čeho vybírat. na půdě nováčka z Lomnice bude k vidění sokolovské derby, ve kterém se tamní jedenáctce postaví do cesty chodovský Spartak.

Nové Sedlo doma vyzve výběr Ostrova a nováček z Aše se doma utká o důležité body s týmem Horního Slavkova. Citice se představí na půdě Chyše a Františkovy Lázně budou hostit na své umělce žlutický Sokol. Královské Poříčí vyzve na svém stadionu nováčka chebský FC a Stará Role se představí na půdě posledního Vintířova.

Krajský přebor, 12. kolo: Lomnice – Chodov (sobota, 10.30), Aš – Horní Slavkov (sobota, 10.30, Střelnice), Nové Sedlo – Ostrov, Chyše – Citice, Františkovy Lázně – Žlutice, Královské Poříčí – FC Cheb, Mariánské Lázně – Hvězda Cheb, Vintířov – Stará Role (vše sobota, 14.30).