Varská Slavia zamíří na Stínadla

Se dvěma výhrami v zádech zamíří k třetímu fotbalovému vystoupení v rámci zimní přípravy fotbalisté třetiligové karlovarské Slavie. Svěřence karlovarského trenéra Mariána Geňa, kteří se vezou v přípravě na vítězné vlně, tentokrát prověří velmi zdatný soupeř, a to třetiligový účastník skupiny B, rezerva Teplic. Duel se odehraje na Stínadlech v sobotu 22. ledna a výkop je stanoven na 11. hodinu.

Marián Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Slavia uspěla i ve druhém utkání, porazila Plzeň U19

Březová se představí v Přešticích

První přípravný duel fotbalistům divizní Olympie Březové nevyšel, když nestačili v Sokolově na výběr Baníku U19, se kterým prohráli 2:3. O víkendu, přesněji v sobotu 22. ledna, je však čeká další náročný zápas v rámci zimní přípravy. Představí se totiž na umělce lídra áčkové skupiny divize Přeštic. Ty se netají postupovými ambicemi do České fotbalové ligy, takže ani v přípravě ze svého cíle neustupují, tudíž fotbalisty Březové čeká opravdu náročná prověrka, která odstartuje na přeštickém stadionu v 10.30 hodin.

Viktoriáni se střetnou v Chebu s SV Mitterteich

Pikantní souboj je nachystán na sobotu 22. ledna na umělce chebské Hvězdy. Tam se totiž proti sobě postaví v 10.00 hodin Viktoria Mariánské Lázně a účastník landesligy Bayern Severovýchod ASV Mitterteich, který trénuje exmariánskolázeňský obávaný kanonýr František Nedbalý. Ten se tak postaví nejen bývalým spoluhráčům, ale taktéž svému synovi Jakubovi, který obléká dres Viktorie.

Ostrov má namířeno do Sokolova

Druhé přípravné utkání nasměruje divizní fotbalisty Ostrova do nedalekého Sokolova. Zpět na místo činu se navrátí alespoň na jedno utkání trenér Jiří Štěpán, který v podzimní části České fotbalové ligy vedl po přesunu z Ostrova právě Baník Sokolov, který tentokrát bude jeho týmu soupeřem. Přípravný duel s nádechem derby se odehraje netradičně v neděli na sokolovské umělce a bude zahájen ve 14.00 hodin.

Sokolov odehraje během víkendu dvě utkání.
Sokolov čekají o víkendu hned dva duely, první odehraje v Plzni, druhý na Baníku