Sedlec se štěstím remizoval v souboji s jedenáctkou Vojkovic
První přípravný zápas před startem okresního přeboru za sebou mají muži v dresech sedleckého KSNP. V utkání s Vojkovicemi sice uhráli dobrý výsledek 1:1, ale předvedená hra už nebyla žádnou velkou fotbalovou hitparádou. Sedlec měl převahu pouze prvních pětadvacet minut ve druhém poločase, po celý zbytek zápasu řádně šlapaly do fotbalových pedálů Vojkovice. Navíc Sedlec mohl kanonýrům v dresu týmu z Poohří po skončení duelu hodně děkovat, když Vojkovičáci zahazovali jednu tutovku za druhou a sami se tak připravili o vítězství, když jejich střelecké pokusy končily vedle nebo na gólmanu Sedlece Vrbovi. Sedlec tak vytěžil z minima maximum, kdy po krásné spolupráci Berger – Blažek – Berger vstřelil posledně jmenovaný vyrovnávací branku.
KSNP Sedlec – TJ Vojkovice 1:1 (1:0). Branky: Berger – Kocifaj. KSNP Sedlec: Vrba – Oncirk, Vála starší, Petrides, Janáček – Hofman, Blažek, Petra, Zeman – Kováč, Berger.

Počerny porazil šutér Homolka
Další přípravné utkání má za sebou před startem jarní části okresního přeboru poslední tým tabulky SK Kyselka. Výběr z Poohří o víkendu využil dalovický fotbalový azyl, ve kterém přivítal účastníka III. třídy TJ Počerny. V zajímavém souboji nakonec dosáhla Kyselka na výhru, kterou jí zařídil střelecky naladěný útočník Dominik Homolka, který obstaral tři branky z celkových čtyř, jež tým z Poohří jedenáctce Počeren nastřílel. Nakonec výběr Kyselky vyhrál přípravný zápas v poměru 4:1. První poločas vyhrála Kyselka díky přesné trefě Martina Štěrby, ale hned po změně stran ještě stihly Počerny vyrovnat, pak se o slovo přihlásil Dominik Homolka, který svému týmu zařídil hattrickem vítězství.
Kyselka – Počerny 4:1 (1:0). Branky vítěze: Homolka 3, Štěrba. SK Kyselka: Voráček – Diviš, Paulus, Kába, Pohlodek – Grůza, Hlaváč, Štěrba, Hudec – Rauscher, Homolka (stř. Doležal, Němec, Fišer, Usler, Urban).

Nejdek A nestačil na Ervěnice
K dalšímu přípravnému duelu zamířili hráči nejdeckého FK za hranice Karlovarského kraje, přesněji na umělku SK Ervěnice – Jirkov, kde nakonec museli skousnout těsnou prohru v poměru 2:3. Nejdecká jedenáctka se na malé umělce prezentovala v prvním poločase dobrým výkonem, ale chybělo jí více štěstí v koncovce. Naopak domácí výběr jednou gólově udeřil, když si premiéru v dresu Nejdečanů odbyl mezi třemi tyčemi gólmana Jan Nádeníček. Po změně stran přidali domácí hostům z Krušných hor další dvě branky. Nejdek však i přes nepříznivý stav bojoval a dvěma góly v závěru duelu z kopaček Jakuba Vosmeka pak určil konečný stav zápasu.
SK Ervěnice/Jirkov – Nejdek A 3:2 (1:0). Branky Nejdku: Vosmek 2. FK Nejdek: Nádeníček – Mandous, J. Rutrle, Draxal, T. Jílek, Kinkal, Pachta, Valvoda, Falatek, F. Rutrle, Ševčík, Vosmek, Borůvka, J. Jílek. Trenér: Marian Mecele.