Chodov na závěr pokořil Rotavu

Hodně napilno měli v uplynulém týdnu fotbalisté chodovského Spartaku. Nováček krajského přeboru nejdříve v průběhu týdne v rámci přípravy porazil výběr Královského Poříčí až po zlepšené střelecké mušce ve druhém poločase, když nakonec slavil výhru 3:1. V sobotní generálce pak Spartak zůstal na vítězné vlně, když v tropickém počasí pokořil v domácím prostředí Rotavu 4:1.
Chodov – Královské Poříčí 3:1 (0:1). Branky vítěze: Geberth, Boči, Vilinger; Chodov – Rotava 4:1 (3:1). Branky vítěze: Vachník, Šteg, Vilinger, Javorský.

Hvězda Cheb uspěla v derby

Úspěšnou generálku za sebou má i chebská Hvězda, která se navrátila po roce v divizi do krajského přeboru. Ta se představila o víkendu na hřišti dalšího týmu, který musel v uplynulém ročníku skousnout sestup, a to Františkových Lázní. Hvězda pod taktovkou kouče Radka Čížka nakonec slavila výhru 4:2.
Fr. Lázně – Hvězda Cheb 2:4 (2:2). Branky vítěze: Fidler, Žídek, Klepáček, Hampl.

Ostrov přestřílel výběr Spořic

Závěrečné utkání letních galejí má za sebou ostrovský FK. Ten si ke generálce přizval tým Spořic. První branku obstaral v 10. minutě ze značky pokutového kopu ostrovský Tolar.Podruhé se Ostrováci radovali ze vstřelené branky ve 22. minutě, kdy se prosadil Vrba. Ve 37. minutě navýšil na tříbrankový rozdíl Luksch a poté se dočkali brankové radosti i hosté. Po změně stran přidal čtvrtou branku Ostrova Kobera. V závěru snížily Spořice na rozdíl dvou branek, ale poslední slovo patřilo domácímu celku, za který podtrhl výsledek v podobě páté branky střídající Vraštil.
Ostrov – Spořice 5:2 (3:1). Branky vítěze: Tolar (PK), Vrba, Luksch, Kobera, Vraštil. Ostrov: Süttö – Tomáň, Liška, Filák, Daniel Horváth – Matoušek, Julius Horváth, Kobera, Jakub Vrba – Tolar, Luksch (stř. Nýber, Kunz, Vraštil, Richtárech).

Dalovice sestřelily Jáchymov

I v odvetném duelu, který se nesl v duchu generálky, si řádně vyšlápli hráči Dalovic na nováčka krajské I. B třídy Jáchymov. Po domácí výhře 4:1 dosáhli na vysokou výhru i na jáchymovské Panoramě, kde vyhráli v poměru 5:1, když se dvakrát do střeleckých statistik zapsal Tomáš Stolín a jednou pak Milan Bubla, Jindra Hegr a Jan Schreiber.
Jáchymov – Dalovice 1:5 (1:2). Branky vítěze: T. Stolín 2, Schreiber, Hegr, Bubla.