Naposledy remizovaly Žlutice  v souboji s Ostrovem, a to i přesto, že během utkání vedly dvoubrankovým rozdílem.
Na ostrovské umělce se odehrálo vcelku vyrovnané utkání, ale i přes některé šance v prvním poločase vyšli střelci obou týmů gólově naprázdno. Až po změně stran se hrstka diváků přeci jen branek dočkala.

Skóre duelu otevřel po změně stran v 55. minutě přesnou ranou žlutický Pěnkava. O deset minut později již Žlutičáci vedli o dvě branky, když svůj průnik dotáhl do úspěšného konce Kryl. V 75. minutě vrátil Ostrov zpět do zápasu úspěšný střelec Piskáček. Konečnou podobu výsledku poté dal v 78. minutě z přímého kopu za hranicí šestnáctky ostrovský Hemzáček.

Ostrov – Žlutice 2:2
Branky: 75. Piskáček, 78. Hemzáček – 55. Pěnkava, 65. Kryl. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Godža. Diváci: 20.

Ostrov: Šedivec – Tomáň, Wenzlík, Klaus, Filák – Piskáček, Vydra, D. Horváth, Kobera – Vrba, Holoubek (stř. Vlasák, Hemzáček, Kopřiva, Pavelka, Dvořák). Trenér: Ivan Filip.

Žlutice: Hladký – Pěnkava, Chrenák, Melnyk, Štípek – V. Suda, P. Suda, Sitek, Kryl – V. Hrachovec, M. Hrachovec (stř. Tomeček, Černý). Trenér: Ladislav Kvasnička.