Jako první vstoupili do soutěže fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně. Ti přivítali v souboji nováčků SK Jankov. Duel nakonec skončil porážkou domácího týmu v poměru 1:3. Vstup do utkání se Viktorii vůbec nepodařil. „Byli jsme strašně nervózní, přitom soupeř byl k poražení. Hráli jsme zakřiknutě a moc opatrně a za to nás hosté potrestali," nechápal trenér Viktorie Stanislav Purkart, co se s jeho hráči dělo.

Druhý poločas byl ze strany jeho hráčů lepší, jenomže se něco jednoduše pokazilo. „Tak bych to neřekl. Slušné přirovnání je, že se nám rozklepala kolena. Ale raději bych nazval náš výkon úplně jinak. Navíc jsme nevyužili jednu penaltu a ve své podstatě si za tuto porážku můžeme sami," dodal Purkart.
Zbylá dvě utkání se odehrála v neděli.

Karlovarští Buldoci si to dopoledne rozdali se Sokolem Čížová. Trenér Karel Tichota své svěřence varoval před dvojicí hráčů Jirouš – Polodna. Tito ostřílení mazáci v dresu Jihočechů také byli v utkání velmi vidět. Nakonec duel ovládli domácí Buldoci poměrem 2:1. „S výsledkem jsem velmi spokojený. Měl jsem před zápasem z Čížové obavy. Hodně tým posílili a konsolidovali. S hrou soupeře jsme měli v prvním poločase veliké problémy," přiznal po utkání trenér Karel Tichota.

V závěru utkání kouči Tichotovi hodně zatrnulo. Stoper Honza Staněk šel do souboje se soupeřem na hranici pokutového území soupeře. Jednak protivníka fauloval, a přitom se ještě zranil. „Tím, jak hráči padali, tak mu soupeř přisedl koleno. Doufám, že to nic vážného nebude, ale uvidíme, jak dopadnou veškerá vyšetření," popsal závěr klání Tichota a doplnil: „Už teď jsou zranění Skala a Ivasko. To jsou oba obránci."

Jako poslední vstoupili do divizních bojů borci nováčka soutěže FK Ostrov. Ti nastoupili na hřišti dalšího nováčka TJ Sušice. A začátek měli svěřenci trenéra Ivana Filipa fenomenální. Už ve 3. minutě šli do vedení, když se trefil Novotný. „Chtěli jsme na ně nastoupit a povedlo se nám to. Když byl pak faulován Diviš a domácí šli do deseti, tak jsme už v utkání dominovali. Mohli jsme přidat i více branek, ale to už je teď jedno," radoval se po utkání kouč Ivan Filip.

Viktoria Mariánské Lázně – SK Jankov 1:3 (0:2). Branky: 68. Kabelák (pk) – 10. Rytíř, 11. Pořádek, 90. Sedlic. Rozhodčí: Janda – Szikszay, Langmajer. ŽK: 3:4 (Šaliga, Kravar, M. Drahorád, Šilhán – Maršán, Kroneisl, Boček). ČK: 0:1 (92. Kroneisl). Diváci: 180.

Viktoria M. Lázně: Šmejkal – Šaliga (69. Šilhán), Šácha, Lukáš, Kravar, Kavalír, Sadílek, M. Drahorád, Kafka (46. Kabelák), Holub, Cinkanič. Trenér: Stanislav Purkart.

SK Jankov: Hejníček – Jirkovský, Lošek, Kroneisl, Zajíc, Bürger, Voráček (76. Sedlic), Maršán (88. Pancíř), Šebelka (71. Boček), Rytíř (90. Popelka), Pořádek (57. Iliev). Trenér: Ivo Čech.

1. FC Karlovy Vary – Sokol Čížová 2:1 (1:1). Branky: 42. Geňo, 60. Psohlavec – 27. Jirouš (pk). Rozhodčí: Cichra – Trska, Melničuk. ŽK: 4:1 (28. Krlička, 75. Staněk, 77. Maňák, 90. Strnad – 75. Jirouš). Diváci: 120.

1. FC Karlovy Vary: Strnad – Staněk (88. Šupík), Krlička, Maňák, Mestl, Pěkný, Plechatý (69. Hudec), Psohlavec, Királyi (84. Lhoták), Geňo, Dřížďal. Trenér: Karel Tichota.

Sokol Čížová: Satrapa – Zikmund, Feny, Pohnán, Dvořák, Polodna, Jirouš, Nečas, Zahrádka, Held, Novák. Trenér: Zdeněk Staroba.

TJ Sušice – FK Ostrov 1:4 (1:1). Branky: 43. Vrhel – 64. a 92. Diviš, 3. Novotný, 87. Klaus. Rozhodčí: Průcha – Němec, Novotný. ŽK: 1:2 (77. Vrhel – 61. Matoušek, 90. Tolar). ČK: 1:0 (29. Skrbek). Diváci: 150.

TJ Sušice: Gill – Skrbek, Čanecký (84. Hubáček), Fuchs, Skála, Skuhra, Pojar (74. Brabec), Vrhel, Varga (80. Babarou), Klíma, Hájek (84. Hrubec). Trenér: Jan Staněk.

FK Ostrov: Süttö – Tomáň, Pachta, Matoušek (89. Horvát), Kobera (91. Wolf), Liška, Novotný (82. Klaus), Vrba (46. Glanc), Diviš, Tolar, Jílek (71. Horváth). Trenér: Ivan Filip.