Na kvalitně připraveném dalovickém pažitu začaly utkání lépe hostující hráčky, které si vytvořily mírnou převahu. Přesto se však z úvodní branky radovaly Karlovaračky, které ve 20. minutě poslala po přímém kopu Čepilové přesnou hlavičkou do vedení Janochová.

Druhou branku přidaly fotbalistky 1.FC v závěru prvního poločasu, když vybojovala balon Sladkovská a následnou brankovou přihrávkou do pokutového území hostů nepohrdla karlovarská Čepilová, která zajistila svému týmu dvoubrankové vedení.

Do druhého poločasu nastoupily hráčky Rakovníka s odhodláním co nejdříve vstřelit kontaktní branku, ale velké problémy jim dělala bojovnost domácího celku. Ten totiž Rakovník do vážnějšího ohrožení své branky nepustil. Poté se nechtěně musela poroučet z hrací plochy kvůli zranění karlovarská Stojkovičová, kterou následně nahradila Kalivodová. Ta se pak odvděčila za důvěru při svém prvním kontaktu s míčem třetí brankou, která definitivně pohřbila veškerou snahu hostů na bodový zisk.

1.FC K. Vary – Rakovník 3:0

Branky: Janochová, Čepilová, Kalivodová. Poločas: 2:0. Diváci: 60. 1.FC K. Vary: Hájková – Slavíková, Tůmová, Kulovaná, Toporová – Janochová, Bartošová, Čepilová, Stojkovičová – Brožovská, Sladkovská (stř. Bogliová, Kalivodová, Patakiová). Trenér: Ladislav Brož.

Další výsledky: Krupka – Postoloprty 6:2 (2:0), Zlíchov – Příbram 3:5 (0:3), Liberec – Stará Lysá 1:0 (1:0), Dukla – Ml. Boleslav 6:0 (5:0), Teplice – měcholupy 0:7 (0:5).