V oficiálně patnáctém kole je nasměroval los do Rokycan, kde poměřili svůj hokejový um s tamním výběrem SKP. Navíc Nejdečané plnili roli favorita, což také potvrdili, když slavili povinné vítězství v poměru 8:2.

V první třetině si Rebelové vytvořili po gólech Pavla Jakubala a Jakuba Louthana dvoubrankový náskok, který však Rokycany do konce prvního dějství stačily korigovat po brance Berana na rozdíl jediné branky. Ve druhé třetině pak přidali hokejisté Nejdku branku, o kterou se postaral Tomáš Jakubal. V závěrečné třetině pak Rebelové přidali na střeleckých obrátkách. Hlavním strůjcem gólového znovuzrození byl obránce Tomáš Jakubal, který ve třetí třetině připravil svým spoluhráčům čtyři gólové nahrávky z celkových pěti, které Rebelové soupeři z Rokycan v závěru utkání nastříleli.

SKP Rokycany – HC Rebel město Nejdek 2:8 (1:2, 0:1, 1:5). Branky a nahrávky: 15. Beran (Blumentritt), 56. Folprecht (Hron, Blumentritt) – 5. P. Jakubal (Florián), 10. Louthan (T. Jakubal), 22. T. Jakubal, 44. Voráček (Záhora, Orlich), 45. Louthan (Hromádka, T. Jakubal), 50. Majer (T. Jakubal, Voráček), 56. Orlich (T. Jakubal, Majer), 60. Louthan (T. Jakubal).
Další výsledky: HC Chotíkov – HC Stadion Cheb 7:2, HC Rokycany – Pubec Plzeň 10:2, HC Klatovy B – KHL Meteor Třemošná 7:4, KHL Božkov – TJ Apollo Kaznějov 4:4.