Na turnaji se měla představit pětice týmů, ale Jindřichovice se nakonec z turnaje omluvily. O vítěznou trofej tak bojovalo kvarteto, a to nováček okresního přeboru 1.FC Karlovy Vary, kombinovaný dorostenecký tým Chodova a Božičan, kolovský Ajax a pořádající SK Božičany. Tedy jak Kolová, tak i Božičany týmy hrající okresní přebor. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát dvacet minut, pod dohledem rozhodčích ve složení Ladislav Janoušek, Ladislav Godža, Marcel Bizoň.

O velké překvapení se postaraly na úvod turnaje Božičany, za které nastoupil exbuldok Luděk Jón, který by měl v následujícím ročníku vyztužit palebnou sílu Božičan. K tomu pak můžeme připočíst služby ostříleného harcovníka Ivana Ficíka či další posily, Ladislava Káby. A právě božičanský výběr pod taktovkou trenérského tandemu Petr Lutzbauer a Václav Kabele prošel turnajem bez hořkosti porážky, i přesto to stačilo, v uvozovkách, pouze na konečnou třetí příčku.

V prvním turnajovém duelu totiž Božičany remizovaly s rezervou karlovarského 1.FC. K tomu pak přidaly další nerozhodný výsledek v souboji s Kolovou, a to i přesto, že v prvním poločase předváděli Božičaňáci opravdu kvalitní fotbal. Po prostřídání pak ubrali na obrátkách, čehož využili hráči Kolové, kteří dovedli utkání po smazaném dvoubrankovém manku do nerozhodného konce.

Třetí překvapivou remízu braly Božičany v utkání s kombinovaným dorostem Chodova a Božičan. Právě pro dorostence to byl jediný získaný bod na turnaji, když nejdříve podlehli vysoko, a to 5:0, karlovarskému 1.FC B, ale z toho třikrát inkasovali z pokutových kopů. Pak vyfasovali čtyřku od výběru kolovského stratéga Milana Pokrupy.

Právě Kolováci mohli nakonec zamíchat řádně s konečným pořadím, ale v souboji s karlovarským 1.FC museli skousnout prohru o jednu branku. Naopak béčko karlovarského 1.FC tak neokusilo hořkost porážky a po zásluze vystoupalo až na vrchol. Stříbro pak připadlo Kolové, bronz Božičanům a turnajové brambory zbyly na výběr dorostu.

V rámci slavnostního vyhlášení byl oceněn nejlepší hráč turnaje v podání Antonína Siváka z kombinovaného týmu Chodova a Božičan. Nejlepším střelcem turnaje se stal kolovský kanonýr Jakub Rosenberg a ocenění pro nejlepšího brankáře si v Božičanech vychytal gólman 1.FC Karlovy Vary B Michal Svoboda.

„Velké poděkování patří Marcelu Petrovi staršímu a Vladimíru Mládencovi, kteří tento turnaj nachystali, bez jejich pomoci bychom to těžko dávali dohromady," dobře ví božičanský trenér Petr Lutzbauer, který hned přidal: „Samozřejmě velké díky patří i všem, co se nějakým způsobem na turnaji podíleli."

Výsledky: 1.FC Karlovy Vary B – Kolová 2:1, Božičany 1:1, Chodov/Božičany dorost 5:0; Ajax Kolová – Božičany 3:3, Chodov/Božičany dorost 4:0; SK Božičany – Chodov/Božičany dorost 3:3.

Konečné pořadí: 1.FC Karlovy Vary B, 2. Ajax Kolová, 3. SK Božičany, 4. Chodov/Božičany dorost.