Karlovy Vary – Premiérovou výhru si na podzim připsaly Božičany, šlágr kola vyhrál nad Hájkem Pernink.

30.8.2009

Fotbalové utkání: Vojkovice – Bochov 1:4 (0:3).Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Velmi zajímavé třetí pokračování měl o víkendu fotbalový okresní přebor. A aby ne. Opět totiž sliboval pořádný ranec fotbalové podívané. Zraky fotbalových odborníků směřovaly hlavně na stadion Perninku, kde se místní jedenáctka utkala ve šlágru kola s týmem Hájku. Nakonec se z dvoubrankové výhry radovali hráči Perninku, a v tabulce tak drží krok s aktuálně první nejdeckou rezervou, která si podle předpokladů poradila taktéž na domácí půdě s mužstvem Květnové.

Zasloužené vítězství si odvezli hráči Bochova z Vojkovic, čtyři vstřelené branky to jen dokazují. Znovuzrození zažily ve třetím kole Božičany, po dvou výprascích v řadě za sebou si totiž připsaly v domácím prostředí důležitou výhru nad chyšskou rezervou. Tříbodovou radost oslavovalo na domácím stadionu také Doubí, které v derby těsně pokořilo karlovarské Bacardi.

V nedělním duelu si druhou výhru v řadě na své konto připsala Kyselka, která tentokrát poslala domů bez bodu tým Slavie Junior, a rezerva Toužimi remizovala s Kolovou.

Výsledkový servis

Božičany – Chyše B 4:1 (2:1)
Premiérovou výhru domácího týmu zařídil dvěma góly Martin Kabele a jedním Marcel Petr. A aby toho nebylo málo, vítězství pojistili hráči chyšské rezervy domácí jedenáctce nechtěným vlastním gólem. O čestný úspěch Chyše se pak zasloužil Jiří Vojta. Před sedmdesátkou diváků rozhodoval duel sudí Körmöczi.
ŽK: 2:3.

Vojkovice – Bochov 1:4 (0:3)
Hosté rozhodli o své výhře prakticky v prvním poločase, když přesně zamířili mezi tři tyče Radek Záluský, Václav Spejchal a Daniel Klas ze značky pokutového kopu. Po změně stran stvrdil výhru Bochova svou druhou brankou v zápase Klas. Za domácí se pak zapsal do statistik duelu Marek Matoušek. Před padesátkou diváků odřídil zápas rozhodčí Dvořák.
ŽK: 2:3.

Pernink – Hájek 2:0 (1:0)
Důležitou výhru horalům vystřílelo útočné duo ve složení Jan Janda, Petr Fritsch. Před osmdesátkou diváků pískal utkání arbitr Košina.
ŽK: 3:0. ČK: 1:0.

Doubí – Bacardi 1:0 (1:0)
Vítězství a zisk tří bodů zařídil domácí jedenáctce jedinou přesnou ranou Pavel Zrzavecký. Před čtyřicítkou diváků odřídil zápas rozhodčí Körmöczi.
ŽK: 1:0.

Nejdek B – Květnová 2:0 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase se přesně mezi tři tyče postupně zapsali Nejdečáci Jiří Jaroš a Jan Rejcha. Tím udrželi svůj tým na aktuální první příčce okresního přeboru. Samotný duel pak sledovalo v útrobách stadionu 49 chtivých fotbalových fanynek a fanoušků, před kterými řídil duel sudí Šeda.
ŽK: 2:3.

Kyselka – Slavia Junior 2:1 (1:1). Domácí poslal v úvodu do vedení excelentní ranou Petr Čada. Za hosty pak super lobem vyrovnal Tomáš Bílý. V závěru prvního poločasu pak trestuhodně zahodil pokutový kop ´slávista´ Křížek. O tříbodovém zisku Kyselky rozhodl v závěru duelu ze značky pokutového kopu šťastnou trefou Josef Kliment. Před stovkou diváků odřídil utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 1:2. ČK: 0:1.

Toužim – Kolová 3:3 (1:1)
V prvním poločase se za domácí trefil Michal Karták, za hosty pak Jan Hlavín. Po změně stran přidali další branky Toužimi Petr Brožíček a Zdeněk Pokorný. Za Kolovou poté vyrovnaly přesné zásahy z kopaček Petra Buchteleho a Zdeňka Tišnovského. Před stovkou diváků pískal arbitr Fraško.

30.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.